globalmoto_duben_nolan




Nepříjemný cuk

  • 0

    29.4.2020 od Bex

    Ahoj mam dotaz kupuji raidra svezl jsem se parada jen mne mate jedna maličkost a to při dojezdu treba ke krizovatce plyn na nule pomaličku plynule zatahnu abych se dobrouztal a přijde trh s nastupem výkonu takze pokud to opakuju skacu jak na koze, na muj dotaz zda je to normál byla odpověď že vydlicovej motor to prostě dělá mě to prostě přijde divné protoze jak pracuje a co obsahuje motor vím ale je pravda ze sem na motorce 20 let neseděl a stímto strojem nemám žádnou zkušenost můžete dát prosím nějaké zkušenosti nebo názory díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    29.4.2020 od zdenysrx6

    seřídit TPS ? ale je fakt že moje motky to dělaj taky pokud nezachazim s plynem s milimetrovou přesností a to mam karburatory a motky SRX6 (motor XT) , SV 650 a BT 1100

    Doplněno:

    Ok díky volal jsem do servisu pro jistotu a potvrdily že některé stroje to prostě dělaj

    10.7.2020 od

    ale je fakt že ty první stříkačky jsou takový ucukaný , je tu plno témat na cukaní a chípaní tak pohledej

    29.4.2020 od zdenysrx6

    Ok díky volal jsem do servisu pro jistotu a potvrdily že některé stroje to prostě dělaj

    29.4.2020 od Bex

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.4.2020 od kilix

    Nauč sa robiť citlivejšie s plynom.
    Ale aj tak to úplne neodstrániš, lebo tie litrové hrnce vnútri v motore keď sa rozhodnú pohnúť, tak to musí byť cítiť. Ja som na začiatku tiež jazdil "cukavejšie" než teraz jazdím, ale na 1900vke to určite úplne nikdy neeliminuješ.

    Doplněno:

    Taham za to fakt jemně ale jedničku prostě vůbec nemám pod kontrolou ostratní rychlosti jsou v poho ale ta jednička tam jsem marnej zeptam se mechanika na seštelování co mi k tomu řekne

    30.4.2020 od Bex

    ešte ma napadlo - ak je to ozaj hrozné cukanie, tak máš pár možností:
    1. ako už bolo spomenuté skontrolovať/nastaviť TPS
    2. synchronizácia klapiek
    3. správne nastavenie voľnobehu

    30.4.2020 od kilix

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.4.2020 od sabbath65

    Raider se chová trochu jinak, než ostatní (slabší) mašiny. Hlavně musíš při pomalé jízdě víc podřazovat a velice citlivě s plynem.... Je totaková silnější bestie . Časem si na to zvykneš a skákat nebudeš . Jinak Raider snad nejlepší volba . Pak mrkni na naši bandu na Raider.cz

    Doplněno:

    Kámo ... jedničku max. na rozjezd :) Ještě jsem nenašel v ČR kruháč kde bych musel takhle podřazovat , když už za dva, tak to je vyjímka, pohrát si ze spojkou a jde to na pohodu i s takovou sílou jako má Raider.
    Jinak gratulace , skvělá volba a ať ti to co nejvíc jezdí ..

    8.5.2020 od Pepa004

    Nejvetsi problém mám s jedničkou na kruháku za mokra to nikdy netušim co se stane když zabere ostatni rychlosti na fakt citofku jdou no dnes prvních 150km pár lidí na křizovatkách jsem určitě pobavil ??

    30.4.2020 od Bex

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist