motozem_rijen
vada na kabeláži

 • 0

  27.4.2020 od Aweless

  Ahoj, mám BMW F 650 GS z roku 03, je s ní takový problém, že když jedu tak mi normálně chcípne, proto to za jízdy musím vypnout přes klíč a znovu nahodit, za jízdy je to dost nebezpečný, navíc v poslední době se mi stává že když dojdu k moto, dám klíč tak nic.. prostě ani se nerožne nic, tak jsem oddělal kryt od baterky a zahejbal kabeláží tak se chytl, tak si myslím že je to v kabéláži od baterky, dotaz ale zní, Měl někdo podobný problém s tímto typem moto? Případně řešení co jste našli :) Díky Vám.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
 • 0

  27.4.2020 od Korado50

  To vypadá na špatný kontakt, šel bych od nejjednoduššího po složitější variantu.

  1.) špatný kontakt na baterce, sundat nejprve - a pak +, pokud tam budou nečistoty očistit hadrem a petrolejem, když tam bude oxidace tak klidně i ocelovým kartáčem. Až se to bude lesknout jak psi koule vrátit a řádně dotáhnout.

  2.) pokud to nepomůže jdi po kabelech baterie a skus je příměřit multimetrem zda tam není špatný kontakt nebo nejsou třeba uhnilé, ideálně bych zkontroloval i kabely co vedou k zapalování ale podle mě je velká šance že to jsou jen vadny kabely k baterií.

  Doplnit odpověď

 • 0

  27.4.2020 od Hant2

  Ahoj, jen jeden poznatek, Brambory prej mají hoděn bolestivé místo v kabeláži na krku. Takže, zdaTi to chcípne třeba při manipulaci s řídítkama, mohlo by to být i tam. Taky se hodně psalo o pal.čerpadle. Pak psal někdo na foru, že měl nečistoty na snímači v karteru. Je hodně možností, teda nezávidím takovou blbou závadu.... Chce to zkoušet, jak píše tady Korado. MRKNUL BYCH NA FORUM bmw 650 gs, JE TAM HODNĚ vláken na podobné téma ahledat a hledat. Nakonec to bude ta nejblbější možná závada, uvidíš.

  Doplněno:

  Odmontuj a zkontroluj elektrickou část spínačky. U mne byl zakopaný pes tam.

  18.7.2020 od Gewo

  Doplnit odpověď

 • 0

  28.4.2020 od chuan

  Mám doma v garáži dvě tyhle mašinky a u jedné pro změnu problikávají a cvrkají budíky. Take jsem nejdřív šel šel po kabeláži u krku kde je to náchylné ale nakonec to byly budíky. Šel bych ale jak je psáno v první odpovědi od baterky.

  Doplnit odpověď

 • 0

  4.5.2020 od maryc_xj6

  Vyměň baterku. A napiš mi prosím přesný tyb jaký tam máš, ať si jí můžu přidat do seznamu. Největší problém s tímhle chováním mají Varty. Normálně nastartuješ, pak něde zastavíš a už nic, total mrtvo. Zaklepeš s baterkou, nebo někdy stačí 10minut počkat a zase se chová jako nová.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist