bmw_r1300gs_cartec




Nejde nastartovat

  • 0

    22.4.2020 od Kali147

    Když jsem dneska byl na motorce a vyndal jí z garáže tak ihned nastartovala, tak jsem se byl projet cca 30 min jízdy a poté jsem zastavil a simson už nešel nakopnout, čekal jsem teda cca tak 5-10 min a simson zase opět hned naskočil. Nevíte někdo čím by to mohlo být?kolikrát se mi stalo že to nešlo nastartovat ani po cca 6 minut jízdy. stává se mi to poslední dobou pořád. /////
    Dnes jsem vyzkoušel novou svíčku a vůbec nešlo nastartovat, tak jsem dal zpět starou, očistil jsem ji drátovaným kartáčem a hned nastartovalo. Poté jsem to nechal běžet cca 3 min a chcíplo to, opět nešlo nastartovat. Znova byla zašpiněná. Neví někdo čím by to mohlo být ?

    Doplněno:

    Dnes jsem vyzkoušel novou svíčku a vůbec nešlo nastartovat, tak jsem dal zpět starou, očistil jsem ji drátovaným kartáčem a hned nastartovalo. Poté jsem to nechal běžet cca 3 min a chcíplo to, opět nešlo nastartovat. Znova byla zašpiněná. Neví někdo čím by to mohlo být ? Předem díky :)

    14.5.2020 od Kali147

    Jsem rád za všechny rady :), všechno vyzkouším a uvidím, zatím sem na to neměl čas.

    14.5.2020 od Kali147

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (8)
  • 0

    22.4.2020 od 720102

    Zkusil bylch jinou svicku

    Doplněno:

    Když jsem zkusil novou svíčku, tak jsem to ani nenastartoval (svíčka byla úplně stejná jako ta co tam je)

    17.5.2020 od Kali147

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.4.2020 od DjMicho

    Svíčka, inducka ale nejpravděpodobnější je tyristor (hnědá krabička napravo v kastliku)

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.4.2020 od zdenysrx6

    tyristor , dělalo mi to samý

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2020 od Dodo1976

    Zkusil bych od nejjednodušího -> svíčka -> indukční cívka -> tyristor -> zapalovací cívka -> snímač otáček

    Doplněno:

    Na snímač otáček nešahat pokud nejsi profík

    12.3.2021 od simsoňák7

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2020 od dablik12

    ja jsem loni cele jaro as do zari laboroval ze startama po pak jizdach do prace u nove svicky...ze treba 8jizd do prace a 8jizd s prace mi to chytlo a v pohode jsem se rozjel...a pak dalsi jizda 9jizda jsem nastartoval a chtel jsem se rozjet a chcipalo to a uz to neslo nakopnout blblo otacky atd...as jsem musel roztlacit a po 50m uz jsem se rozjel....tak to trvalo pokazde asi u 5novych svickach....as posledni jizda v zari s prace jsem musel na miste skoro 1minutu si hrat s plynem as se to vzpamatovalo a konecne to chodilo s otackami a rozjel jsem se v klidu......potom ten den jsem dal novou indukcni civku a potom dalsich 20-30jizd do prace co jsem stihnul pred zimou uz jsem ani jednou neroztlacoval,ze to chytlo v klidu a rozjezd taky...ani svicku uz jsem nedaval dalsi novou.....

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2020 od Dominik2000

    Tohle může dělat taky studený spoj na snímači otáček. Očistit, proletovat. Zkontroluj si konektory, jestli nejsou zoxidované.

    Doplněno:

    Přesně tak, jdi prvně po snímači!

    25.4.2020 od dadanek1999

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.4.2020 od Hokke

    Všechno to co je tu napsáno nebo většina může mít vliv, ale jestli stroj stál celou zimu třeba 6 měsíců, tak bych možná zkusil tu nejjednodužší věc a to načerpat čerstvej benzín ideálně nějakej kvalitnější I taková banalita může u starších stroju mít vliv na chod a chování celku.

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.4.2020 od Bimbam

    Může to být výše uvedeným, ale taky to může být úplně jednoduchou věcí - bohatostí směsi, přicpanou tryskou, visícím sytičem. Bohatá směs udělá to že studenej motor naskočí krásně ale teplej zaboha ne a nebo po roztlačení. Kdyby blbnul snímač otáček tak by to zlobilo pravděpodobně pořád. Jakou barvu má svíčka??

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist