bmw_r1300gs_cartec




Vynechává

  • 0

    10.4.2020 od VáclavíkV

    Zdar chlapi
    Nad 7500 mi to lehce vynechává na 5 ku nejede vic jak 200 dneska sem to zkoušel i na 3 a 4 a kolem 7500 ještě víc .
    Svíčky nove vzducháč kn vyprany i namazaný benzin čerstvý nejela od lońského srpna dneska podruhé za týden .
    Neřešil někdo stejný problém ???
    V.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 3

    12.4.2020 od Čihos

    Tak:
    1) Koukni na kontakty palivovýho čerpadla. To je u olejovýho filtru. Bývaj zoxidovaný a pak to vynechává, nebo cuká. Kontakty stojí asi 400.- Kč a dají se vyměnit.
    2) Tvoje motorka, tvoje věc, ale tyhle otáčky a tahle rychlost je pro tuhle motorku extrémní zátěž. Při extrémní zátěži se stává u všech strojů a mechanickejch věcí, že nefungujou tak jak mají. Předpokládám, že Tvé Varadero není nové, už jen podle roku výroby, kdy ho přestali vyrábět, tak už se k němu tak budeš muset chovat.
    Ale určitě jsi nechtěl číst hloupý kecy a názory na rychlost.... Takže začni těma kontaktama palivovýho čerpadla...Je to bolest Varader a to co popisuješ tomu odpovídá.

    Doplněno:

    Takhle to dopadne, když už Ti netěsní gumička, která je vidět na tom zelenym drátku. Pak se dovnitř dostane voda a už to jede.

    12.4.2020 od Čihos

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.4.2020 od Turbíš

    Pokud máš stříkačku tak možná zkontrolovat čerpadlo. Třeba už nedává co má.

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.4.2020 od Dušan_Sihelský

    Hele a proc by to jako nemel vytocit? Vzdyt cerveny pasmo je skoro u deviti... delate jak kdyby to kurvil.

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.4.2020 od 69šakal

    buď v klidu,...taky jsem s Varanem jezdil jak na čopru ale když jsem zkusil co zvládne, přes 7 tis. jsem ho měl hodněkrát. Taky si nemyslím, že bych ho nějak ničil a tyky si myslím, že červený pole mluví za vše... Tam bych se nepouštěl. mmj může to dělat i KN ko . Pokud nemáš motor naladěnej na tenhle filtr, mohl by to bejt i on.

    Doplnit odpověď

  • -1

    11.4.2020 od Kov

    Ty jezdis s varaderem nad 7500 otacek a jezdis 200?

    Doplnit odpověď

  • -3

    11.4.2020 od jawasy

    Tak já mám Varana sříkačku,ale točit na 7,5t mě v životě nenapadlo. Uvědom si že tahle motorka není supersport!!!

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist