globalmoto_duben_nolan




Výluky MIVV

  • 0

    17.3.2020 od Jindra70

    Zdravím, prosím o radu, hodlám si koupit laděné výuky MIVV. Mám Varadero 1000 rok 2002, model SD02. Na stránkách výrobce jsem našel, že jsou vhodné pro model SD02 a SD02A. Ale na našich stránkách prodejců je psáno rok 2003 a výše. Tak nevím, zda budou sedět či nikoliv. Díky za každou radu.

    Doplněno:

    Koukám do tp jak českého tak německého a vidím SD02? Tak kde může být chyba?

    17.3.2020 od Jindra70

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 1

    17.3.2020 od Lukyvaran1

    Tak zaprvé máš SD01.SD02 je rok 03 vejš stříkačka.A za druhé co čekáš od ladáku?vetší výkon?Ten tam je .Bude ti to jenom řvát a budeš srát jezdce za sebou ...nemyslím to špatně.Já mel na druhém Varaderu Scorpiony,KN filtr a mel jsem to naladěné na brzdě.Potom mužeme hovořit že to má nějaký vliv.melo to ukrutný spodek.I 3 mela tendenci se zvedat na zadní.Ale ve 150 začal výkon ubejvat a moto ve 170 uplne umřelo.Vyser se na to a radeji ty peníze procestuj.Tod muj názor kamaráde a kolego.Nemusíš semnou souhlasit nebo nekdo jiný.Já to tak cejtím a tobe přeji mnoho štastných km a návratu z dalekých cest.

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.3.2020 od soptik1c

    Já koupil Varana s laďáky LeoVince,naštěstí jsem dostal origo skoro nepoužité.Ráno jsem vzbudil půl sídliště, takže okamžitá výměna. Taky nechci trápit kluky jedoucí za mnou...

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.3.2020 od Čihos

    No a já měl Vipery, který jsou od výroby nehomologovaný. Bez DB killerů to byl strašnej mazec. Řev jak hovado, střílení do vejfuků. Já jsem to chtěl a nekoupil jsem je úplně za pálku. Ten zvuk byl nádhernej, ale na delší trasu trpí jak spolujezdec (v mém případě manželka), tak kamarádi za Tebou.
    Souhlasím jak s kolegou Lukym, tak Soptíkem. Toto ovšem není odpověď na Tvou otázku. Musíš to víc progooglovat.

    Doplněno:

    Pánové, diky za radu, když na to koukám z téhle strany, nejspíše máte pravdu. Na každý pád díky.

    25.3.2020 od Jindra70

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist