bmw_r1300gs_cartec




při jízdě vyskakuje rychlost

  • 0

    12.3.2020 od Andry187

    Ahoj potřeboval bych poradit. Když jedu tak mi občas při vyšších rychlostech (35-45 km/h) vyhodí rychlost, motor začne jít do otáček a babetta zpomalovat, zpátky to naskakuje náhodně ale většinou když uberu plyn ale ani to občas nepomůže. Předlohová hřídel je nová. Všiml jsem si že se mi začala povolovat matice na spojkách 2.st a hřídel vždycky zajela třeba 1 cm dovnitř motoru. Povolila se pokaždé tak po 500m tak jsem pod ní dal pérovku a od té doby se mi nepovoluje ale rychlostli pořád vyskakují. Ta matka je (2.st) je utažená na fest a vím že by neměla. Ale ta rychlost mi vyskakovala i předtím než se mi ta matka začala povolovat takže nevím jestli to spolu souvisí. Předem děkuji za odpovědi

    Doplněno:

    vyskakování rychlostí jsem už vyřešil výměnou unašeče řetězového kola na tom starém byly hrany které tu rychlost drželi zaoblené :( . Ale mám tu další problém, za studena mi nechce startovat: Dám sitič prošlápnu ale nechce nastartovat, motor se točí takže ve spojkách to není a karburátor mám dellorto takže ve směsi to taky není dál nevím čím by to mohlo být. Aby nastartovala musím hodně šlapat a když už se zahřeje tak naskakuje úplně krásně na jedno prošlápnutí.jinak děkuji za rychlé odpovědi :D

    14.3.2020 od Andry187

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    13.3.2020 od Kalimerro

    Dle popisu vypadla segerovka na hřídeli. Co přepínač záběru na pravé straně, nevyskakuje to tam?

    Doplněno:

    jo vyskakovalo byly zaoblené hrany na tom přepínači záběru :D

    14.3.2020 od Andry187

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.3.2020 od Anti

    To co popisuješ mi vychází jako prokluz čelistí.Mám tu zrovna taky jednu co měla zaraženou hřídel.Klepl jsem gumovou paličkou a vyjela ven.Normálně jede,blbě řadí/mastné čelisti)ale nic nevyskakuje.

    Doplněno:

    Ta moje jakože taky nevyskakuje ale postupně zajíždí, a čelisti i buben mám nové a suché takže se musí zajet spojky proto mi to blbě řádí. :D

    14.3.2020 od Andry187

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist