globalmoto_duben_nolan




Klepání za studena

  • 0

    3.3.2020 od Fill81

    Zdar bando, chci se zeptat koupil jsem Hondu cbf 600 s 2004 má otázka zní když nastartuje morku a po vipnuto sitičem vemu za plyn tak motor trochu zaklepe, znova zapnu sitič nechám ještě běžet a pak už je to ok,to žespoja na neutrále klepe je ok už jsem se dočetl. Dík za konzultaci.

    Doplněno:

    Ještě jedna otázka ohledně sitiče,když ho vytáhnu sám se zatetehne spatky, je to normální? Nebo nevíte čím by to mohlo být případně jak to opravit.

    8.3.2020 od

    Ještě jedna otázka ohledně sitiče,když ho vytáhnu sám se zatetehne spatky, je to normální? Nebo nevíte čím by to mohlo být případně jak to opravit.

    5.3.2020 od Fill81

    A jaké následky by mohl mít ten špatný spojkový koš? A druhá čas otázky ventyli to nebudou mor má tichý chod bez cvakani, připadá mě to že to jde ze spod motoru,ale opravdu jen při studem motoru když vemu za plin bez sítniče a motor se jakoby přidudí. Morka má najeto 65000 km.

    4.3.2020 od Fill81

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    3.3.2020 od Skrunch

    Jak píšeš, spojka klepe na neutrálu...to většinou dělá "vybitý" spojkový koš.
    Klepání za studena...záleží, jaké klepání, jak to klepe (zvuk) a odkud?? Ze začátku bych volil základní věci údržby:
    - výměna oleje
    - ventilové vůle

    Doplněno:

    Vzhledem k tomu jak hezky ovládáš jazyk, tak se radši na všechno vyser.????

    11.4.2020 od berustina

    Vzhledem k tomu jak hezky ovládáš jazyk, tak se radši na všechno vyser.????

    11.4.2020 od berustina

    Špatně umístěno, je to pro zakladatele

    23.3.2020 od Fernando1

    Chodil si ty vůbec do školy?

    23.3.2020 od Fernando1

    Zajeď do servisu a porad se tam .

    8.3.2020 od kaltan

    A jaké následky by mohl mít ten špatný spojkový koš? A druhá čas otázky ventyli to nebudou mor má tichý chod bez cvakani, připadá mě to že to jde ze spod motoru,ale opravdu jen při studem motoru když vemu za plin bez sítniče a motor se jakoby přidudí. Morka má najeto 65000 km.

    4.3.2020 od Fill81

    A kontrola rozvoďáku

    3.3.2020 od Pedl

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist