globalmoto_duben_nolan




Kluzak řetězu

  • 0

    21.11.2019 od prastil

    Ahoj při údržbě a čištění jsem zjistil prodreny kluzak řetězu u
    DL 1000 no to je snad první moto u které se bude muset demontovat zadní kyvka od ramu....abych tam kluzak navliknul...a do toho se mi nechce...nemáte nějaké rady...díky.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    21.11.2019 od LiborGSXR

    No doufej že jenom kluzák, já i vidlici.... Koukni pořádně

    Doplněno:

    Kyvka jde dobře ven, je to na takových matkach které se povolí a ona vypadne dolů. není to žádny masakr. Z boku rámu je taková dorazová matka když se povolí vznikne tam mezera cca 1cm aby jsi o vytahl ven... Dotahuje se myslím 15Nm a kontruje. udělej to podle manuálu

    21.11.2019 od LiborGSXR

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.11.2019 od Holič

    Jestli myslíš ten gumoplastový návlek na levé straně zadní kyvky, tak to opravdu musí kyvka dolu. Není to složité ale potřebuješ speciální ořech na povolení jistící kontramatky která je na ose z pravé strany. A když už to máš všechno dole aspoň to tam pořádně vyčistíš?.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2019 od milor

    Jestli chceš celou kyvku ven tak ještě je třeba sundat svody. Samotná guma jde vyměnit bez sundání svodů.

    Doplněno:

    Nebuď vidlák, když kupuješ motorku tak se kolem ní plazíš a kritizujete každá šrám. Když přijde na opravu tak to zfušujete. Sundej kolo, koncovky výfuku, povol 2 matky na boku vidlice a je venku. Aspoň si to vyčistíš a namažeš. Proč tu píše o radu jak to chceš odfláknout. Dej tam kus hornického pásu

    8.4.2020 od LiborGSXR

    Ahoj díky všem za odpověď...ještě mě napadlo tu gumu vzadu nastrihnout a normálně navliknout od predu jak to mají ostatní moto co jsem zatím měl...vždyť to drží ještě 3 šrouby...

    26.11.2019 od prastil

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist