bmw_r1300gs_cartec




Ztráta tlaku v přední brzdě při otáčení řidítkama

  • 0

    17.11.2019 od Hogigo

    Zdravím, mám problém s přední brzdou. Normálně když mám řidítka v klidu brdza je hezky tvrdá, ale když párkrát otočím řidítkama doleva a doprava tak páčka přední brzdy je najednou měkčí a jde skoro až k řidítkům. Potom jenom stačí párkrát zmáčknout páčku a tvrdost je zase úplně stejná. Vypadá to jako by při otáčení se ztrácel tlak v hadičce.
    Setkal se už někdo s tím a ví případně jak to vyřešit?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    17.11.2019 od yozo444

    hladina brzdovej kvapaliny?

    Doplněno:

    Hladina brzdovky je v pohodě žádnej vzduch do systému nejde.

    19.11.2019 od Hogigo

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.11.2019 od Skrunch

    To je divný. Ale jak píše yozo444, podíval bych se na hladinu kapaliny. Pokud mačkáš brzdu při otáčení rejdama, tak by to mohl být ten důvod - málo kapaliny. Normálně by se kapalina neměla z nádržky ztrácet. Pokud se tak děje, musí kapalina někudy vytékat. Hledej, problém může být pak v hadičkách.

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.11.2019 od Čurdajurda

    Jak píšou kluci výše...Máš bud netěsnost v systému,popř.zavzdušněné,což je totéž.....anebo vyměn brzdovku,je zvodnatělá.

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.12.2019 od 6896

    Zdravím něco podobného jsem měl na svém motocyklu a byl trochu křivý brzdový kotouč po výměně závada odstraněna.Byl to můj případ jenom sděluji mojí zkušenost.Ale natrápil jsem se než jsem si to chtěl přiznat že je kotouč v prd....

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist