globalmoto_duben_nolan




Stažení 35 kW

  • 0

    9.11.2019 od Fimichal

    Dobrý den,
    jako nedávný absolvent autoškoly A2 mám nyní možnost jezdit moto s výkonem 35kW.
    Motorku už mám a jediné o čem teď uvažuji je, jestli ji nechat omezit na 35 kW. Jedná se o motorku Africa Twin XRV 750 tedy 44 kW a chtěl bych právě u téhle motorky zjistit více ohledně omezení, protože servis příliš informací opravdu nesdílí. Co jsem si dohledal a přibližně pochopil je, že při stažení na 35 kW dochází údajně omezení max. otáček, snížení přístupu sání, úpravou karburátoru či přiškrcení výfuků - nevím, co z toho se tedy opravdu dělá a zajímalo by mě , jak opravdu provedení probíhá a zda nedochází k neměné změně na motorce, přece jen chtěl bych jednou udělat velké A a jezdit na této motorce, která bude plného výkonu. Rovnou doplňuji, že většinou jsem se dočetl, že by vrácení zpět na 44 kW jít mělo, avšak nikdo už se nezmiňuje jaká je cena, nebo zda je otevření provedeno z ceny montáže a zda bude motorka ve stejné síle jako před omezením ( nepočítaje opotřebení stářím atd. ).
    Předem děkuji za každou odpověď

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    10.11.2019 od vikik

    Cenu otevření na plný výkon ti neřeknu , neřešil jsem ,zeptej tam , kde to dělají.
    Jinak , ano , motorce v pohodě vrátíš plný výkon. Pokud je škrceno dorazem na plynu , odstraníš doraz a jsi zpět tam , kde jsi byl na začátku. Nebo odstraníš redukci v sání , ve výfuku , .... podle toho jak ti to zavřou.
    Ty úpravy rozhodně nejsou trvalé a nevratné.

    Doplněno:

    Super, moc děkuji

    11.11.2019 od Fimichal

    Doplnit odpověď

  • 0

Otázka je již vyřešena.


TOPlist