globalmoto_duben_nolan




"Pískání" čerpadla

  • 0

    6.11.2019 od Majk20

    Zdravím, motorka (Honda cbr 125r 2011, najeto 38 300 km) pár dní stála a když jsem jí zkusil nastartovat, tak nešla pak jsem to zkusil chviličku později a už chytla v pohodě. Od té doby, ale tak jako divně "píská" čerpadlo (zvuk jde přímo z nádrže, není nijak hlasitý, ale jde slyšet, při přiložení ucha je to docela rachot, zvuk je pravidelný). Najezdil jsem s tím asi 500 km a pak to najedou přestalo, ale po pár dalších km zase začalo. V jízdě žádný rozdíl, jede furt stejně, spotřeba +- stejná.
    Pokud máte nějaké rady, tak budu rád.
    Děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    6.11.2019 od JiriBN

    Pokud to má nějaký palivový fitr tak ho vyměň, ale většinou je to znamení, že čerpadlo je na odchodu.

    Doplněno:

    Tak filtr tam je pozice 1 a koupíš buď v hondě origo , nebo to rozeber a podle původního koupíš druhovýrobu, ale vzhledem k cene na partsdepot cca 380 nebo 430 Kč bych šel do originálu.
    https://partsdepot.c...011/CBR125RW/437341/

    8.11.2019 od JiriBN

    Ok, děkuji za radu

    7.11.2019 od Majk20

    Ok, děkuji za radu

    7.11.2019 od Majk20

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.11.2019 od tanoz

    Ne se pustíš do objednání, tak to prostě jen rozeber, vyčisti a slož. Pozice 3. Může tam být jen nějaká nečistota, kterou to drhne. Filtr pokud je to ten plastovej "váleček" na pozici 1, tak mi tam dávali za 86 kaček z autodílů od Boučka. To byla ale jen preventivní výměna.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist