globalmoto_duben_nolan




Odlučovač, filtr?

  • 0

    29.10.2019 od RafiR

    Ahoj, již jsem taky šťastný majitel wildy z roku 2006 dovoz USA. Už jsem se tu dočetl, že odsud to není zrovna výhra ale co už. Na motce bude dost práce ale než se do toho pustím potřebuji poradit. Vše co jsem zatím našel zde i v eshopech je o wildech do 2004 jakoby se pak už nedělali. Budou pasovat díly do 2004 výroby? Druhá věc je podivný černý válec vlevo dole vpředu u padáku, do kterého vedou hadice, které mám odpojeny. Když je zapojím teče benzin z karbeců (asi někde tam) když jsou odpojené,nic jsem nepoznal ani na chodu motoru ani při jízdě a nic nekape. Vypadá to jako filtr nebo čerpadlo ale ani jedno z toho to logicky není. Tož teda nevím co koupit. Budu věčný za každou radu, kromě servisu. To až jako poslední, rád věci opravuji sám a fóra vždy pomohla aspoň na Varana co mám na prodej...

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    29.10.2019 od Eastrider

    Nazdar!
    Niečo podobné ako No.52 na obrázku?
    Pravdepodobne niečo ako záchytná nádobka z prepadu.
    Viacerí, ktorí doterigali moto zo štátov, sa s tým stretli.
    Videl som už aj odlučovač výparov bezínu, na modeloch do USA bežná vec.
    https://images.cmsnl...gyau2294d-4_f7a1.gif

    Doplněno:

    Ahoj, jj,to je ono,díky za obrázek.

    2.11.2019 od RafiR

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.10.2019 od Mašer.

    Verze pro Kalifornii měly přidaný filtr paliva s černým uhlím. Nechápu jen to odpojené/připojené??? Možná by víc pomohla fotka. Ten rok výroby je divnej, XV 1600 se dělalo do roku 2004, od roku 2004 pak už XV 1700. Zkus rozklíčovat VIN abys viděl skutečný rok výroby

    Doplněno:

    Ahoj, díky. sundávat budu spousty udělátek,má to i modrý majáky atd. je jak od komediantů...))

    2.11.2019 od RafiR

    Oprava: Omlouvám se za mystifikaci, XV 1600 se prodával pod obchodním označením Wildstar do r. 2004 v Evropě, dál už jen pod označením Roadstar do r. 2006 v Americe a třeba i v Austrálii. Od r. 2006 přišel XV 1700 Roadstar. Myslím, že díly by měly být shodné, změny má až XV 1700

    31.10.2019 od Mašer.

    Možná je ten filtr ucpanej a hadice jsou přepojený. Já bych to všechno vyházel a zapojil nádrž-kohout-filtr-karburátor. Pokud tam máš AIS tak taky pryč s tím :)

    30.10.2019 od Mašer.

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.10.2019 od sody

    Dej fotku toho cernyho válce páč mě vůbec nenapadá co to tam máš za vehement

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.10.2019 od Honza-TA950

    Konkrétní motorku neznám - ale co znám US modely tak tam mají běžně kvůli emisím uhlovodíků nádobu s aktivním uhlím, která pohlcuje vypařující se benzín - nesmí být odvětrání přímo do vzduchu, ale pouze přes tento filtr/nádobu (canister). Následně pak za běhu motoru se zase tyto páry nasají do motoru.

    U nás to nikdo neřeší - dá se téhle eko chobotnice zbavit - ale je to třeba dělat vždy podle zapojení konkrétních hadic a motorky - tedy jestli elektronika hlídá nějaký elektromagnetický ventil, jestli je to jediné odvzdušnění nádrže - pak ho nejde jednoduše zaslepit atd.

    pohledej na webu něco jako canisterectomy pro daný model

    Doplněno:

    Ahoj, je to ono, už mi to dává smysl. Pryč s eko fičurami...))

    2.11.2019 od RafiR

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist