globalmoto_duben_nolan




spadla mi motorka z bočního stojánku, kdy nejdřív startovat ?

  • 0

    18.10.2019 od Korado50

    Ahoj tak dneska se mi poprvý stalo že mi spadla mašina z malýho stojánku , vždycky sem si daval bacha a dneska kdyz sem prijel domu tak sem vypnul motor a dal ji na malej stojanek na zámkovce (v rovině) udělal sem dva kroky a prostě spadla .. asi tam byl kamínek nebo sem to dal nějak do spáry zkrátka špatně, soused mi ji pomohl zvednout, zrcatko se jen sklopilo takze je ok, urazila se podstatná část CNC páčky spojky a je odřená boční kapotáž , po zvednutí a kontrole, nahozením zapalování sem videl ze je zařazená jednička --nechápu byl tam předtím neutrál, tím co zbylo z páčky spojky sem nakonec zařadil neutrál a zacouval do garáže ... otázka zní, kdy to můžu nejdřív nahodit ? musí se něco zkontrolovat ? když ležela byl cejtit benzín ale nikde netekl a ani pak při prohlídce sem neviděl nikde známky po tom že by tam tekl, ležela pár minut, když sme ji zvedli hodil sem jí na hlavní stojan a dal do garáže.
    Páčka je jasná koupim novou, plast je poškrábanej minimálně .. spíš mi jde o motor, diky za rady :)
    A jen tak pro zajimavost uz se vam to taky stalo ?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    18.10.2019 od Kluzon

    Klid prosím tě.Už jsi to měl mít dávno natočený. Jo stalo.Nedoklopení stojánku,nedošlap v terénu,kus klacku pod kolem apod. Akorát bych doporučoval mrknout na baterku a únik elektrolytu a vše kolem ní důkladně opláchnout vodou,pokud tedy nemáš uzavřenou AGM.

    Doplněno:

    nene taky mi spadla a paka spojky v cudu sem si nadaval)ale startovat muzes uz po chvilce

    18.10.2019 od dedek7610

    tak já jí nahodím až zítra :D páčky příjdou v týdnu tak snad budu zase brzo jezdit :), každopádně obecně by to teda motoru vadit nemělo že ležel pár minut na boku jo ?

    18.10.2019 od Korado50

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.10.2019 od Fandastadion

    Už mně spadla takto2x, stačí chvilku počkat až stece olej a může se moto bez problémů
    nastartovat

    Doplněno:

    Dobře díky to sem rád tak mě to na moc ani nevyjde, jedny páčky a ten plast snad nějak rozleštím no, nálepku gsxF sem našel škoda jen že sem nenašel takový ty origo jak jsou vystouplý (nápis gsxF)

    18.10.2019 od Korado50

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.10.2019 od maspe

    Záleží jak dlouho ležela. Jestli je to jak popisuješ, tak můžeš startovat hned. Kdyby nějakou dobu ležela, tak bych počkal pár minut jen pro dobrý pocit.
    Mě padá motorka každou chvíli i za jízdy a jedu hned.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.10.2019 od Wex

    Už mně spadla takto2x, stačí chvilku počkat až stece olej a může se moto bez problémů
    nastartovat

    Doplněno:

    Dobře díky to sem rád tak mě to na moc ani nevyjde, jedny páčky a ten plast snad nějak rozleštím no, nálepku gsxF sem našel škoda jen že sem nenašel takový ty origo jak jsou vystouplý (nápis gsxF)

    18.10.2019 od Korado50

    Více na: https://www.motorka...poradna&oid=4923
    Copyright © Motorkari.cz



    Startovat můžeš cca po 1 min od toho co ji zvedneš obvzlášť, když jsi měl teplý olej (tekutý). již mi také spadla několikrát a bez problémů.

    Nápis GSXF seženeš pouze na partsdepotu, ale cena je šílená - 974kč za kus.
    Pokud by ses ale rozhodl, tak musíš napsat na info partsdepotu, kde sdělíš VIN a barvu moto a dle toho ti to seženou.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist