globalmoto_duben_nolan




Nejde nastartovat

  • 0

    3.10.2019 od Ruby111

    Zdravím. Mám BMW 1150 GS. Problém je ten, že při startování když motorem točí startér motor normálně spaluje palivo , ale po vypnutí startéru nejede. Jiskru hází, benzín tam taky teče , ale nejede. Nemá někdo nápad čím by to mohlo být?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    3.10.2019 od Simitom

    Ahoj. Odhadoval bych vadný Hall senzor. Píšeš že spaluje benzín - jak si na to přišel? Spíná se čerpadlo? Koukni na www.baworak.cz. Tam určitě najdeš užitečné rady.

    Doplněno:

    Podívám se tam díky.

    3.10.2019 od Ruby111

    To mě napadlo taky. Ale kdyby odešel Hall tak by to neházelo jiskru? Pálí protože svody jsou teplé po delším startování.

    3.10.2019 od Ruby111

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.10.2019 od Slávek-TDM

    A nepovytahl sis jeden z bowdenu ke klapkam? Pak by to taky nechtelo chytat ani na sytic.

    Doplněno:

    V tom případě jak píše kolega nademnou - Hall Senzor. Dá se koupit druhovýroba od Bosche za přijatelnější peníze.

    4.10.2019 od Slávek-TDM

    opravdu si natankoval benzin?

    4.10.2019 od kokoška.

    To ne. Byl jsem tankovat. Po natankování už nenaskočil. Normálně jsem přijel a když jsem chtěl odjet tak už to nešlo. Benzín je taky v pohodě.

    3.10.2019 od Ruby111

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.10.2019 od juryna007

    Ahoj jde ti to nastartovat kdyz pripojis motorku na nabijecku.?

    Me i dalsim to delal starter.. repase cirka 800kc....

    Doplněno:

    Ahoj ono to při porouchaným startéru jiskro házelo, ale slabou. Možná ti nezbyde nic jeného než navštívit diagnostiku

    9.10.2019 od juryna007

    Ahoj, nejde nastartovat ani na nabiječce.

    4.10.2019 od Ruby111

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.10.2019 od Destroyer

    PALIVOVÝ FILTER bol kedy naposledy menený?
    To sitko bude už isto rozpadnuté, čo som opravoval 11xx tak ešte nikdy som ho v kope nezažil.
    čo na to hovoria poistky?
    Ako písal Slávek >> treba pozrieť na ten pravý bowden či nieje povytiahnutý kvôli nemu je mnoho povyku na fórach
    >> BTW...je to dvojsviečka?

    Doplněno:

    Ahoj, no filtr jsem měnil na jaře před dovolenou, sítko bylo v pohodě koukal jsem do nádrže, měnil jsem tak dva týdny zpátky to gumové kolínko z čerpadla do filtru. Docela jsem sázel na to že to bude tím. ale není. Je to jednosvíce. Ale divný je že jsem normálně přijel, vypnul motor, ale pak už nenastartoval. No jestě kouknu na ty lanka, na klapkách to sedí. Vyndám ten slučovač a kouknu do něj.

    5.10.2019 od Ruby111

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist