globalmoto_unor




Mz etz 150 nejde na startovat

  • 0

    1.10.2019 od Komi21

    Zdravím ve spolek
    Mám takový problém včera jsem koupil MZ ETZ 150 od staršího pána motorka prý udajně přes rok stála a byl v ní benzín, když jsem kněmu dorazil mzta chytla a jel jsem se projet po cca půl kilometru chcípla nešla nastartovat. Chytla se asi po 5 minutách ale střílela z výfuku a furt škubala.. Motorku jsem tedy odvezl na káře a dnes jsem ji chtěl zkusit rozhýbat vylil jsem starý benzín vyčistil nádrž komplet kohoutek vyndal karbec vyfoukal vyčistil poté jsem sundal výfuk a ten vypálil. po té co jsem vše smontoval dohromady motorka chytla cca 5 minut jsem jezdil po zahradě pak sem ji chcipnul v domění že vše bude ok vzal jsem si helmu a že kousek projedu ale ejhle motorka opet ne a ne nastartovat a občas vystřelí z výfuku.když už náhodou chytne vytočím ji do otáček cca 7tis.. pustím plyn moto padne na cca 5tis vemu za plyn a nic bud chcipne hned nebo se ještě jednou nadechne znovu vytočí a pak hned chcipne Prosím o radu Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    1.10.2019 od Eastrider

    Nazdar!
    Sviečka?
    Daj novú!

    Doplněno:

    Snažil jsem se karbec jsem vyndal asi 5x a pořád neuspěšně pořád nevím bohužel mám odpolední takže pokračování zítra ráno..

    1.10.2019 od Komi21

    No dobre, odovzdávan slovo MZsúdruhom...
    Ten karbec si vyčistil poriadne ?
    Ešte falošný vzduch tam hrozí...
    Keď dlho stála... hm...?

    1.10.2019 od Eastrider

    bez výsledku

    1.10.2019 od Komi21

    svíčky jsem zkoušel už 3

    1.10.2019 od Komi21

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.10.2019 od Enduromagor

    tohle mi delala malo nabita baterka :)

    Doplněno:

    aha díky za radu zkusím nabít

    1.10.2019 od Komi21

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.10.2019 od MartyR

    Mohla by to být vybitá baterie, jak už bylo psáno + vadný regulátor dobíjení (nedobíjí) - chtělo by to proměřit

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist