globalmoto_duben_nolan




Hučení?

  • 0

    18.9.2015 od honnzicek

    Zdravím mam dotaz,mam varadero 1000xl r.v.2001,a přijde mi že při rychlosti od 70km/h do 90km/h se ozývá hučení od zadního kola.Teď mi přijde že to dělá po přidání plynu když ho pustím tak je to lepší.Domnívám se......Při jiné rychlosti nic.Řetězovka tak v půlce.......nebo jestli je to normální od řetězu...Mám ho chvilku prosím o radu děkuji

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    19.9.2015 od sullda

    Co tam máš za gumu a jak sjetou?

    Doplněno:

    plavat by neměl ani s kuframa, guma je dobrá, hučí špalky při určitým nájezdu km, řetězovka taky nedělává kravál jen může cvrlikat, jen možná napnutí-přešponování řetězu

    23.9.2015 od sullda

    michelin anakee cca 60-70% ale psal jsem že mi to přijde ,že ve vyšší rychlosti plave...nebo jestli to byl vítr a mam na tom 3 kufry

    20.9.2015 od honnzicek

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.9.2015 od crxjet

    zkoušels vůli na ložisku?

    Doplněno:

    Ložisko výpada ok bez vůle...ze začátku to dělá jako by něco lehce drhlo ale jen o pul otáčky kola a v té rychlosti 70-80 to hučí furt.Přide mi to jako od rozety ale to vypada vše ok

    20.9.2015 od honnzicek

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.9.2015 od Saxn

    a máš dobrý tlak v zadním kole ?

    Doplněno:

    Byl tam tlak 2atm a nevím jak na to dlouho jeydil ten předemnou.Ja tam dal 2,6atm.Včera projížďka po dálnici a nad 130 mi přišlo že to plave...ale byl lehký vítr

    20.9.2015 od honnzicek

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.8.2016 od Spinyy

    mam upne stejny problem mezi rychlosti 60 a 80 to huci jak svina... prvni co me napadalo bylo lozisko v kole rozebral sem to a hle ono bylo v prdeli dal sem nove a sel sem to projet a ono huraaaa.... a sakra porad to dela nemam tuseni co to dela mam pocit jak kdyby to delali gumy v unaseci pac mi pripada ze je to jak zvuk z nejakeho uzavreneho prostoru... retezovku mam na pohled v pohode a pneu jak tu nektery pisou no nevim no ale kdyby sme tu mluvili o nakladaku mozna bych rek ano dela to guma ale chlapci bavime se tu o cestovni motorce a nee krosce se spuntama :D :D zpet k unaseci mozna bych mel dodat ze ty gumy v unaseci byli stvrdli a (ted nevim jestli maj drzet nektery vzajemne pohromade) ale ja je mel oddeleny ale nadruhou stranu pokud by to mel delat ten unasec nebude to hucet kdyz tomu dam plnej plyn protoze to bude v tahu snad az na to prijdu dam vedet pro ostatni cim to bylo

    Doplněno:

    jo a omlouvam se za chyby :D

    29.8.2016 od Spinyy

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist