globalmoto_duben_nolan




Nestartuje na sytic

  • 0

    20.9.2019 od VMAXconte

    Zdravim..
    Motorka chytala na prve brnknutie....vymenil som vyfuk za otvoreny a zrazu problem (karburator aj trysky boli pred tym ako som pred rokom dal vyfuk z mensim otvorim nastavene na tento vyfuk ktory som tam dal teraz...)
    Po vymene zrazu nechyta so syticom...aj ked je v noci zima chyti len bez syticu a bez plynu...postupne pomaly pridavam sytic a otacky sa zvysuju. Ked ho otvorim rychli tak zdochne.
    Pred tym som otvoril sytic aj v lete plny a chytila na supu...
    Pri vymene vyfuku som pouzil aj gumene kladivo aby som ho napasoval teda boli tam nejake otrasy...
    Otazka cim to moze byt....bohatost zmesi som nastavil podla manualu...motorka ide bez problemov..sviecky ciste

    Více na: https://www.motorka...=213631&doMych=1
    Copyright © Motorkari.cz

    Doplněno:

    Doplnujem ze som zistil ze ked malinko dam pri starte so syticom plyn tak chyti hned.

    23.9.2019 od VMAXconte

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    26.9.2019 od CRF1000

    výfuk není jen komín, zajištuje dobré vyplachování i chlazeni spalovaciho prostoru a jeho tvar i velikost vyrobce vždy pečlivě počítá, zpravidla podle konkretniho modelu, takže tu blbou radu dat zpět ten původni bych nejdrive vyzkoušel, pokud bude vše ok je na vině vyfuk, pak bych zkusil to tovarni nastaveni změnit a laborovat s bohatosti smesi

    Doplněno:

    Vycistene karburatory, nastavene hladiny ktore boli vysoko a ja po probleme

    23.5.2020 od VMAXconte

    Dik za radu....ale ako som uz pisal vyssie...tento vyfuk je original na tento typ....pred tym som tam dal docasne vyfuk urceny pre 100komove verzie lebo som iny nezohnal a stary bol k.o. takze ak by to malo blbnut tak by to bolo s tym predchadzajucim vyfukom ten nebol povodny. Mal mensi priemer atd..prejavovalo sa to ba vykone...teraz moto ide ako ma...len tie starty su divne.....ked dam sytic a makinko pti starte pridam tak chyti hned...takze to s vyfukom asi nesuvisi....

    1.10.2019 od VMAXconte

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.9.2019 od ja1

    vrat zpět výfuk a máš opraveno

    Doplněno:

    To bola fakt mudra odpoved

    21.9.2019 od VMAXconte

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist