bmw_r1300gs_cartec




Nejde znovu nastartovat po nastartovani a zarazeni rychlosti s bocnim stojanem

  • 0

    9.9.2019 od fanatiko

    Jedu z Chorvatska, zastavuju na odpocivadle. Chci po pauze vyjet, nastartuju, ale nechavam vytazenej bocak , zarazuju jednicku a samozrejme to chciplo. Dalsi pokus o startovani - marny...

    Doplněno:

    Jestli startuju motyku na bocaku ? Jo skoro pokazde, ale jsem ho predtim nez jsem zaradil rychlost bohuzel nezandal a ...uz jsem motyku nerozjel., ale.to uz jsem psal..

    9.9.2019 od fanatiko

    Jestli startuju motyku na bocaku ? Jo skoro pokazde, ale jsem ho predtim nez jsem zaradil rychlost bohuzel nezandal a ...uz jsem motyku nerozjel., ale.to uz jsem psal..

    9.9.2019 od fanatiko

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    9.9.2019 od Lála

    To jako startuješ s bočákem a kvaltem?

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.9.2019 od Mirekdoda

    fanatiko:
    Pochopil jsem to dobře, že jsi nechal zařazeno a boční stojan doloe a pak jsi nemohl nastartovat? Ale vždyť to je normální stav! Buďto stojan nahoru, nebo vyřadit. Pak to půjde nastartovat.
    Pokud jsem to pochopil špatně, rozepiš se podrobněji.

    Doplněno:

    Po tom co jsem to takhle se stojanem dole zmastil jsem dal stojan nahoru , a pokousel jsem se znova nastartovat , ale uz bez sance. Budiky blikaj vselijak...spis mene , baterka je ok, ale motyka jak bez zivota..

    9.9.2019 od fanatiko

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.9.2019 od cuir

    zkontroluj spinac na stojanku a zaroven i na spojkove pacce.

    Doplněno:

    no to ja netusim na co se chystas :D :D

    9.9.2019 od cuir

    Na to se chystam...?

    9.9.2019 od fanatiko

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.9.2019 od StB

    Startér točí a nic, nebo mačkáš start a ani ťuk?

    Doplněno:

    Hm, tak to je škoda. Dej pak vědět jak to dopadlo, zajímá mě to.

    10.9.2019 od StB

    Baterek jsem vyzkousel nekolik i z aut a zadna zmena. Nakonec nuceny odvoz v dodavce.

    10.9.2019 od fanatiko

    Aha, tak to tedy závada nebude v stojanu ani ve spojce a ani se to zřejmě nestalo zapomenutím stojanu. Zajímavé, prvně bych to typnul na baterku, ale pokut ji věříš... Chtělo by to měřák a měřit napětí a proud, ale to asi u sebe nemáš.
    Jestli při startu pohasnou kontrolky a sotva to točí, tak dle mě:
    -baterka
    -někde se uvolnila kostra
    -přidřel se startér
    -přidření v motoru
    -nebo už mě nic nenapadá

    9.9.2019 od StB

    Starter toci, ale tak, jakoby batrka byla na odpis. Ta je ale ok... Vyzkousena i jina.

    9.9.2019 od fanatiko

    Rele se zapne, budiky hned pohasnou , motor se mozna jednou protoci a nic...budiky znovu najedou a tak porad dokola...

    9.9.2019 od fanatiko

    sorry - "cuir"

    9.9.2019 od StB

    Zdá se,že to pochopil pouze "ciur" a i dobře poradil.

    9.9.2019 od StB

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist