globalmoto_duben_nolan




Nejde elektrika do krabičky tlačítka startéru

  • 0

    8.9.2019 od Baku28

    Ahoj, nejde mi elektrika do krabičky tlačítka startéru. Vedou tam čtyři dráty, dva jsou na světla - tam elektrika jde, pak tam jsou dva na startér a do těch elektrika nejde. Nevíte kde by mohla být příčina? Včera mi to na vyjížďce nechtělo dvakrát nastartovat ale po pár vteřinách to šlo. Dnes ráno vše fungovalo naprosto v pořádku, několikrát jsem zkusil nastartovat a vše ok. Po ujetí 12 km už ani ťuk. Musle jsem roztlačit a dojet domů. Od té doby ani ťuk.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    8.9.2019 od walaszek

    Napadl mně ještě spínač spojkové páčky, jestli není špatně docvaknutý. Tím pádem se to tváří jako bys neměl zmáčknutou spojku a nepustí to proud. Možná je to blbost ale radši bych to zkontroloval i tam. Podle toho co píšeš to právě vypadá na povolený kontakt někde. Hodně zdaru při hledání.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.9.2019 od Clint.

    S tou spojkou to možná bude opravdu ono, jinak ještě jeden takový spínač je na bočním stojanu

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.9.2019 od vladl650

    Clint, na bočnom stojane síce je taký spínač, ale ten by to ovplyvnil iba pri zaradenej rýchlosti. Na neutrál to nemá vplyv, tak sa to dá vylúčiť.

    Doplněno:

    Když bude špatně spínat spínač kontrolky neutrálu, tak se to vyloučit nedá.

    9.9.2019 od Maxipes_Fík

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist