globalmoto_duben_nolan




Výběr laďáku, homologace, E

  • 0

    7.9.2019 od krepis4

    Zdravim. Chtěl bych svoji krásku obohatit lepším vzhledem, výkonem a hlavně pořádný zvuk na který jsem byl na předchozí mašině zvyklí. Uvažuji buď o Akrapovičovi Megaphone nebo SC Project CRT.
    Oba mají nádherný zvuk (SC PROJECT CRT možná o dost lepší) ale megaphone má zase homologační vložku

    Pořád slýchávám, že se chlupatí zaměřují na nehomologované výfuky tak trošku váhám i když jsem s tím nikdy problém neměl. Homologační list sebou vozit nemusíme (není to nikde napsaný) ale měl by být laserem nebo něčím vyčištěný na výfuku E.
    No na tom SC Projectu by to vypadalo hodně směšně a nikdo by mi to asi neuvěřil

    Chtěl jsem se zeptat, jestli ten SC project není úplná sebevražda..

    *Do zahraničí nejezdím a na STK bych tam šupl seriovku*

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    7.9.2019 od 33.petr

    Určitě s homologací a certifikátem-kartičkou,pan nemusíš měnit na stk a v zahraničí by taky nebyl problém...podmínkou je samozřejmě db killer

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.9.2019 od Rooks

    Klidně i bez homologace ale zapsanou výjimku do TP... ladak, který splňuje normy není ladak ?

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.1.2020 od cicolably

    no ja mam CRT na Monsterovi , na cestovanie to velmi nie je , ked idem dalej aj si beriem stuple, STK problém , kamos predomnou na Honde pocul viac mna ako seba
    ale ináč paradny zvuk hlavne v uzkych uličkách a tuneloch

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist