motor cuká a po chvilce se zastaví

• 0

4.9.2019 od fany911

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zdali měl někdo podobný problém. Motor jde normálně nastartovat. Po rozjezdu začne škubat a po chvilce se zastaví. Poté ho zase nastartuji a opakuje se to samé. Benzín v nádrži je a palivové kohouty jsou v poloze otevřeno. Mohlo by to dělat palivové čerpadlo? Nedávno jsem pořádně zmokl, jestli by se tam dostala voda? Myslím na ty kontakty u čerpadla.... Nemá s tím někdo zkušenosti?

Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

5.9.2019 od PETRREVNICE

Sázím na čerpadlo. Opálené kontakty. Nejobvyklejší závada karburátorových Varanů. Sundej plastový kryt pod motorem a dole uvidíš čerpadlo. Sundej z něho tu plastovou krytku a pod ní jsou kontakty relé. Někdy je stačí obrousit a srovnat, jsou-li celé opálené, tak kontakty za 700 Kč objednat a vyměnit. Sranda oprava. Dej vědět, zdali to bylo ono.

Doplněno:

Ahoj, máš pravdu, jsou to kontakty u toho čerpadla. Stačilo je očistit a už zase jede jak má. Pro jistotu jsem si objednal náhradní. Díky za pomoc.

5.9.2019 od fany911

Doplnit odpověď

• 0

5.9.2019 od Lukyvaran1

No klidně by to mohlo být čerpadlem a pokud máš karburátor a nebyl o čerpadlo měněno udělal bych to.Podobnou věc jsem mel na aute.byl rozsypaný katalizátor ,nevím zda by to mohlo být i u moto.Zkus ješte varadero.cz

Doplnit odpověď

• 0

5.9.2019 od kilix

Nemáš iba upchaté odvetranie nádrže?
    Odvez sa s pootvorenou nádržou, ak problém zmizne - vyčisti odvetranie nádrže.

Doplnit odpověď

• 0

5.9.2019 od zdenysrx6

a skontroluj jestli nemaš vodu v benzínu , tzn. vypusti béno do petek nechat odstat a uvidíš jestli tam je nebo ne

Doplnit odpověď

Otázka je již vyřešena.

TOPlist