bmw_r1300gs_cartec




Můj pionyr nechce se mou jezdit.

  • 0

    21.8.2019 od Juryhudy

    Zdravím Vás, jsem mladý nezkušený konstruktér svého prvního pionyra a dostal jsem se na problém, který nedokážu vyřešit. Udělal jsem výměnu oleje, převodovky, čištění karburatoru a nádrže. Teď jsem se dostal na problém, že když na poprvé nastartuji a v klidu zařadím a kdy se rozjet pionyr chcipne ale když cely tento proces udělám s motorkou ve vzduchu bez mé zátěže v klidu se po zařazeni rozjede. Mohl by mi někdo prosím poradit co by to mohlo byt ? Mockrát Vám děkuji.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    21.8.2019 od CRF1000

    pošteluj spojku nebo dej vic plynu

    Doplněno:

    Zkusím se kouknout na tu spojku, více plynu jsem zkoušel jak na plynu tak i přidat na karburatoru.

    21.8.2019 od

    Zkusím se kouknout na tu spojku, více plynu jsem zkoušel jak na plynu tak i přidat na karburatoru.

    21.8.2019 od

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.8.2019 od Excalibr

    Prakticky to stejné mi dělal fichtl když byla zacpaná tryska - takovej ten základ. Píšeš tam že jsi vyčistil, ale nějaké smítko se můžeš vždy objevit a zacpat to.

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.8.2019 od Bladerunner

    Dal jsi tam palivový filtr? Nevím jak jsi čistil nádrž, ideálně je nechat ji vylít pryskyřicí. Pakliže jsi to čistil mechanicky nebo jen vypláchl, může bordel ještě cirkulovat v nádrži než se usadí. Čistil jsi i palivový kohout? Teče dost paliva? Dotáhni šrouby na karburátoru a jeho osazení, může to být i falešný vzduch. Vyfoukej trysky. Jak máš nastavenou jehlu? Zkus ji zvednout. Je dostatek paliva v plovákové komoře? Máš dobře zašroubovaný ventil v palivové komoře + dej bacha na ten plíšek který zvedá plovák. Stačí málo a je křivý a problém je na světě - málo paliva, motor nemá výkon nebo hodně paliva a teče to z plovákové komory.

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.8.2019 od MarekHajny

    Ahoj,

    zkusil bych, zda vypíná spojka tak, jak má. Dej Pionýra na stojan, ať ti někdo přidrží zadní kolo ve vzduchu. Nastartuj, zařaď rychlost a drž spojku vymáčklou - neprotáčí se zadní kolo? Pokud ano, tak spojka nevypíná úplně a lamely přenáší trochu výkonu na zadní kolo.

    Pokud se neprotáčí, tak zkus to, co píší ostatní

    Doplněno:

    Tak přece jen máš pravdu. Jenže co stim ?

    5.9.2019 od

    Tak přece jen máš pravdu. Jenže co stim ?

    5.9.2019 od Juryhudy

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.8.2019 od cmiral

    Nebudu komentovat zdejší rady, ale za 1.: letítá zkušenost mi říká, čím méně se v tom budeš vrtat a hledat marně další koně tím déle ti to bude bez závad jezdit......
    Jestli to čištění bylo opravdu nutné beru zpět, ale bod 1 platí stále.

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.8.2019 od ja1

    dej 2 rychlost,pridej plyn a pust spojku. jestli pionýr nechcípne je spojka v háji

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist