globalmoto_duben_nolan




Nestálý volnoběh

  • 0

    11.8.2019 od Ykebara

    Čaute všici,

    Můj Ital v garáži má problém s volnoběhem . Nastartuju v pořádku, motor beží na volnoběh bez problémů, dokud se nezahřeje (nesleduju teplotu, spíš podle zvuku po nastartování).
    Po zahřátí je volnoběh nestabilní, střílí to nahodile od 800 rpm do 1400 rpm, většinou i chcípne. Už jsme na tom udělali nějakou práci , prohlédl jsem většinu kontaktů, nové svíčky, vyčištěné vstřiky, podtlaky v pohodě, cívky vyměněny, paliv filtr...
    Za nápad platím stříbrem, za řešení zlatem .
    Zoufalost level ninja

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    28.8.2019 od Rafael

    Zdarec,mám stejný problém na Monsteru S4.-vstřiky po ultrazvuku,pal.filtr,nové pal. hadičky,vzduch.filtr,svíčky,....a nic....Tak kdyby se povedlo dej vědět.Dík

    Doplněno:

    Zdravím. Mě by taky prosím zajímalo čím to je. Mám podobný problém na mém monsteru s2r 1000. Diky

    25.11.2019 od Terák

    Čau, byl s tím u mě a je to vyřešený. Kdyžtak napiš SZ, kdyby tě to zajímalo víc...

    30.8.2019 od X-tra-X

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.8.2019 od X-tra-X

    Čau, to chce diagnostiku, na ní zkušenej člověk pozná, kde je problém. Z mýho pohledu se to jeví jako problém s TPS, buď vadné nebo je jen potřeba resetovat. Když se s tím stavíš, nemáš to tak daleko, tak do půl hodiny budeme vědět, kde je problém a zřejmě bude i vyřešen...

    Doplněno:

    Dalo by se domluvit třeba na sobotu, nebo ve všední den klidně i někdy navečer, to není problém, stačí říct, jak by se ti to hodilo a nějak se domluvíme.
    K tý diagnostice v TSS, nemám s nimi žádnou zkušenost, nevím jak fungují, jen z doslechu jsem neslyšel úplně nejlepší recenze...
    Na pořádný diagnostice člověk, kterej tomu opravdu rozumí, pozná, kde je problém. Dělám s tím prakticky denně a rychlejší a efektivnější způsob vyhledání závady neznám

    12.8.2019 od X-tra-X

    Čau,
    moc díky za pomoc, ale na diagnostice už jsem byl v Ducati servisu v České u Brna (ofiko) - a z toho nebylo nic, řikal, že diagnostika neukázala nic.

    Každopádně, bych ti to rád svěřil nebo minimálně se o tom pobavil, funguješ i o víkendu?

    Díky :)

    12.8.2019 od Ykebara

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.8.2019 od martinka46

    Vůle na ventilech?

    Doplněno:

    Ventily jsou po servisu, tomu věřím.

    13.8.2019 od Ykebara

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.8.2019 od Anti

    Viděl bych to teplotní závislost(čido teploty oleje nebo vzduchu,lambda,snímač)ale nenapadá mě nic co by diagnostika neodhalila.
    Pokud to diagnostika nevidí tak ještě problém s palivovou pumpu nebo regulátorem tlaku...

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist