zapojení obou světel současně

Odpovědí (7)
 • 0

  5.8.2019 od Slávek-TDM

  Bez předělání paraboly to bude svítit úplně naprd, ikdybys tam nabastlil patici s H4kou. H3 má úplně jiné ohnisko. To bych raději investoval do přídavných homologovaných mlhovek (ikdyž posprávnu bys s nima měl svítit jen za mlhy...).

  Doplnit odpověď

 • 0

  6.8.2019 od Procko

  Samozřejmě, že ano, jen si připrav ranec peněz na úpravu. Pokud to není nikde jako kit, což si dovolím předpokládat, že asi ne, tak se to opravdu nevyplatí. Parabola se musela udělat nová i s novým sklem, nová elektrika a prostě komplet přestavba, nacpeš do toho desítky tisíc kč ale budeš mít raritu. Nešel bych do toho, radši ty mlhovky jak píše Slávek.

  Doplnit odpověď

 • 0

  7.8.2019 od ZdenalH

  Zdarec, nevím jak to má FZ6, ale já měl Fazera 600 rv 98 a tam to bylo sériově tak, že potkávací byla ta h3 a když se rozsvítily dálkové, tak se přidala h4. Proto jsem to měl udělané tak, že při zapnutých potkávacích svítily jak h3, tak potkávací vlákno na h4. Dálkové byly stejně. Chtelo to jen novou patici pro h4, relé a kamarada co rozumí elektrice... Žádné desetitisíce ani odpálený regulátor se nekonaly (jezdil jsem s tim tak cca 6 let). Nesmí se to ale zapojit tak, aby svítily všechny 3 vlákna současně. Největší přínos byl u tlumených světel, tam si jde pak dobře pohrát s nastavením a plocha kterou to osvetluje je fakt velká.

  Doplnit odpověď

 • 0

  7.8.2019 od Lup

  Ahoj, koupil jsem Fazera S2 v r. 2008 nový a chtěl jsem v Yamaze, aby mi rozsvítili i druhé světlo.
  Řekli mi, že ok, ale že tím přijdu o záruku na elektriku. Souhlasil jsem a neměl jsem s tím jediný problém. Obě světla svítili jako potkávačky a na dálkové se přidalo jen levé. To úplně stačilo.
  Letos jsem vyměnil za FZ1 a první co jsem v servisu chtěl, aby mi zase rozsvítili i druhé světlo. Tak to mám jak jsem chtěl a u té FZ1 už svítí i dálkově obě světla, ale je to model 2010, tak to možná bude tím. Tenkrát mi to vysvětlovali tak, že u nás legislativa nařizuje, že jednostopé vozidlo svítí jedním potkávacím světlem, proto je to připravené, aby svítili obě, ale u nás je ta úprava pouze na jedno....

  Doplnit odpověď

 • 0

  12.9.2019 od kakac

  S tou legislativou si myslím že je to pěknej blud.
  Já mám FZS 1000 a mám osazeno 2xH4 a svítí mi obě potkávací a obě dálkový..a je to stará vrána r.v. 2001.

  Doplnit odpověď

 • 0

  14.8.2021 od Zdeno1

  Chce to jeden kabel, Konektor do patice v levém světle a jeden do svorkovnice myslím že je pod sedačkou. Dělal jsem to před 8 lety. Ve svorkovnici je originál jedno místo prázdné. V Japonsku to mají zapojené z výroby. Normálně svítí obě světla, dálkové jen jedno. Nic mi to neodpálilo.

  Doplněno:

  Mám 6ku r.v. 2006

  14.8.2021 od Zdeno1

  Már 6ku r.v. 2006

  14.8.2021 od Zdeno1

  Doplnit odpověď

 • -2

  6.8.2019 od milor

  Jo a ve finále ti to odpálí regulátor.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist