bmw_r1300gs_cartec




hlavní světlo se rozsvítí se zpožděním

  • 0

    3.8.2019 od morrisonj

    Ahoj,

    děje se mi jedna věc, co se mi moc nelíbí, a nevím, čím by to mohlo být. Koupil jsem pár měsíců zpátky Nevadu (jako svoji úplně první motorku (r.v. 2009). Je naprosto bezproblémová, všechno funguje přesně tak, jak má, jezdím na ní skoro denně, až na jednu věc - když je studená (třeba po noci) a jdu ráno startovat, otočím klíčkem, rozsvítí se kontrolky (ale hlavní světlo ne, a to už by mělo), pak startuju startérem se zmáčknutou spojkou (v tomhle okamžiku je asi normální, že hlavní světlo nesvítí), pak motka normálně naskočí. Musím počkat, než se chvíli zahřeje a třeba po minutě začne svítit normálně (tlumený, i dálkový, obojí funguje). Nakonec se rozsvítí, i když prodleva se různí.

    Zkoušel jsem to rozebrat, zkontrolovat, jestli přívodové drátky nejsou shnilé (nejsou), čistil jsem je kontaktolem, ale chová se furt stejně. Nejspíš tam jde málo proudu, ale proč?

    Díky za každou radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    5.8.2019 od X-tra-X

    Viděl bych to na špatné relé od hlavních světel, mělo by to jít přes něj a zřejmě se musí zahřát, aby sepnulo...

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.8.2019 od vladol

    U mna bol problem s dobijanim, musel som vymenit regulator, takze skus premerat napatia

    Doplněno:

    díky moc za odpovědi...takže relé a dobíjení...tudy zkusím jít

    19.8.2019 od morrisonj

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.8.2019 od burdus

    A jak se to chová pri jízdě?

    Doplněno:

    nezaregistroval jsem, že by to nějak blikalo, nebo něco podobnýho, ale občas, když přepnu na dálky a pak zase na tlumený, tak se to podělá a skoro to chvíli nesvítí. jakoby to jelo na parkovačky nebo co...

    19.8.2019 od morrisonj

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist