globalmoto_duben_nolan




nízký volnoběh

  • 0

    2.8.2019 od Popil

    Ahoj, Dobrý den,

    Na Piaggio x8 250 i.e. mám nízký volnoběh na studeném motoru. čidlo teploty OK, vodiče do elektroniky ( klapky ) OK , není zde někdo kdo poradí na jakých pinech v klapce má být. podle příručky někde a realita jiná.

    Pokud se najde někdo kdo toto řešil nebo má zkušenosti budu rád za radu.

    Díky

    Radek

    Doplněno:

    Kdybys nikoho nesehnal a chtěl ses někdy projet kousek dál, tak by jsme se mohli domluvit, jak jsem psal, dělám s diagnostikou denně...kdyžtak napiš SZ

    12.8.2019 od X-tra-X

    Děkuji za odpověď

    Nyní ještě někoho s diagnostikou kdo se na to podívá

    Radek

    6.8.2019 od Popil

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 1

    4.8.2019 od X-tra-X

    Ahoj, u těchto strojů je nejlepší připojit diagnostiku a sledovat data, ušetří to hromadu času. Konkrétně v tomhle případě je ECU Magneti Marelli 32MIU1.E a ta zobrazuje na diagnostice takové množství dat, ze kterých naprosto spolehlivě vyčteš (pokud se v tom samozřejmě vyznáš), kde je chyba. Někdy se jen stane, že se rozhodí nějaké nastavení třeba vlivem poklesu napětí a pak to může zlobit. Tohle vše se dá jednoduše vyřešit na pořádný diagnostice a znovu to naadaptovat, pak bude zase vše bez problému. Já tohle dělám docela často...

    Doplněno:

    Kdybys nikoho nesehnal a chtěl ses někdy projet kousek dál, tak by jsme se mohli domluvit, jak jsem psal, dělám s diagnostikou denně...kdyžtak napiš SZ

    12.8.2019 od X-tra-X

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist