globalmoto_duben_nolan




Po malej havarke mosina taha do strany

  • 0

    22.7.2019 od Jelcinko

    Ahojte, prekvapil ma strk v zatacke polozil som cerstvo dorobenu motorku asi v 40km h. Suchala sa po boku asi 10metrov. Bolo to v serpentinach v neprehladnej zakrute tak som reflexivne bezal k moto, zodvihol, sadol a spustil sa dole kopcom. Po zhodnotení katastrofy som dospel k nazoru z3 sa na tom da dôjsť domov(plasty k. O, stupacka svetlo, vyfuk). Všimol som si ze moto po pusteni riaditok jemne taha (resp mam pocit ze padá) na pravú stranu. Prisudzoval som to ohnutemu predku - ajo spadla na bok najviac to schytal predok a ohlo mi lesenie co drzi svetlo. Motorku som samozrejme skontroloval (vizualne), vsetko som porobil, nova metaliza atd a motorka stále pada na stranu. Vpodla oka je vsetko rovné ako to premeriam? Kde moze byt poskodenie, na ktorych miestach to schyta najskôr? Vdaka za odpoved cbr 600 f4 rv. 99

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    22.7.2019 od Gonzo

    Muze to byt treba jen hnuty v brejlich

    Doplněno:

    Tak tak a nebo je tu horší varianta a to že sis zkurvil ložisko v krku řízení

    25.7.2019 od Lam.

    Jak pise Gonzo - nejspis otoceny v brylich. Povol obe trubky ve spodnich brylich, zajebej riditkama ze ztrany na stranu a pak to zase utahni. Melo by se to srovnat.

    23.7.2019 od Medved

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.7.2019 od Toni

    Jop. Přitakal bych Gonzovi.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist