bmw_r1300gs_cartec




V max 1200 ide na 3 valce

  • 0

    19.7.2019 od VMAXconte

    Zdravim
    Dnes som siel 200 km asi na tri alebo mozno dva valce..ono to ide aj na jeden.....nie vazne na tri..
    Moto nemala tah ale isla ..doma som pozeral sviecky tri krasne ruzove jedna mokra tmava..
    Vymenil som...bez zmeny..zmeral som kabel od indukcky 5ohm....zmeral som inducku na odpor primsrneho aj sekundarneho vinutia..vsetko v ramci normy podla manualu...meral som vstupne napatie na napajanie cievky a tu neviem...bolo to cca 2V...
    Takze potrebujem radu...sviecka nepali ani nova..vada bude v cievke alebo niekde inde?
    Za kazdu radu bydem vdacny/ fak je ze cievky vsetky maju prasklinu/

    Doplněno:

    Este jedna otazka...rozmyslam o vymene za indukcne fajky z nejakej novsej motorky...okrem novych privodnych koncoviek z kabelaze treba este nieco riesit? A mozem tam dat akekolvek?

    19.7.2019 od VMAXconte

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    20.7.2019 od yozo444

    Skus zameniť cievky medzi sebou.a indukcen fajky maju rozdielni odpor, musis si zistiť ktora je Ok pre vmax alebo pridat rezistor

    Doplněno:

    Vymenene cievka za gsxr a ide ako otrhuta z retaze???

    23.7.2019 od VMAXconte

    Dakujem yozo...precistil som aj konektory a dnes to ide v pohode akurat v malych otackach trochu cukne ked pridam..
    Ale uz ma vykon.....len pocujem pri volnobehu take cvakanie ako keby prerazala fajka...tazko ten zvuk identifikovat v hluku motora.
    Ano uz som pozeral ze z gsxr 1000 by mali pasovat len aj kable s kocovkami k tomu treba.

    Pisal som ti spravu. Dakujem za radu

    20.7.2019 od VMAXconte

    Tu si mozes pozriet ako nato.fajky pasuju z gsxr. nahodou mam na predaj 4kusy ?

    20.7.2019 od yozo444

    https://www.mediafire.com/?a3q5tbbjpqs41s5

    20.7.2019 od yozo444

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.7.2019 od apes

    Já měl na cívce uklepaný přívodní kabel

    Doplněno:

    V kazdom pripade pojdu cievky prec lebo vsetky uz su z pasklinou cez cele to plastove telo...dam tam z gsxr...tie sa aj lahsie menia v pripade poruchy...

    20.7.2019 od VMAXconte

    Ci znamena uklepany?..co mam pozriet?..privodne kabely su tam myslim priletovane..zeby studeny spoj?

    20.7.2019 od VMAXconte

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist