globalmoto_duben_nolan




Cvakani spojky, kontrolka oleje, řazení

  • 0

    4.7.2019 od Dahak

    Všechny vás zdravím, tuto mašinu jsem si pořídil letos vyměnil na ni olej a filtry (olej 15w50) ujel jsem 50km v těch hicech a najednou se mi rozsvítila kontrolka oleje zastavil jsem chcip motor dal cigáro nastartoval a kontrolka už nesvitila. Pak jsem jel 80km a nic, v jel jsem do mesta honil to tam na 1 a 2 za městem to rozjel a kontrolka se zase rozsvítila zastavil za pět minut nastartoval kontrolka nesvítí jedu dal. Nevite co stim? Oleje mám dost až po horní rysku. A pak to cvakani přijedu na křižovatku zařadím neutral pustím spojku a ožívá se hlasitě cvakani jakmile spojku zmacknu skoro to necvaka. Jsem začátečník a každá rada k tomuto stroji je cenná. A pak majitele těchto strojů v jaké rychlosti radite rychlostní stupně? Já dám 5 až tak ve 110km/h když chci jet volnou 90km tak jedině na 4ku nevadí že to honim na 4ku třeba 30km vkuse? Nepretacim to přijde mi že když dám ve 100km/h 5ku tak to podtacim cvaka to a nechce se jí.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    7.5.2020 od svicko111

    zdar. neni to olej ale asi voda nebo ventilátor chlazení. mě schořel moturek na chladiči a ve městě sem taky vždy svítil červeně. a 5tku dávám od 100 vejš jinak se to dusí.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist