globalmoto_duben_nolan




Chcípání motoru

  • 0

    30.6.2019 od Ifák

    Ahoj, mám takový zvláštní problém. Čas od času motor zničehonic chcipne, na volnoběh nebo za jízdy, i když je v tahu. Divne je, ze nejde hned znovu nastartovat. Když zmáčknu startér, tak je mrtvý, jako kdybych měl sepnutý chcipak. Musim vypnout a zapnout klíček a ihned normálně nastartuje. Měl jsem podezření na spínač bočního stojánku, ale ten jsem vyloučil. U chcipaku byla trochu načatá izolace, ale i po opravě to pořád dělá. Díky za nápady..

    Honza

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    1.7.2019 od qwert

    99% SPÍNAČKA.Ze spodu odšroubuj a podívej se dovnitř jestli některý drát nevydržel přicínování..

    Doplněno:

    Totálně zarostlá spínačka uvnitř měděnkou, jak jsou ty plechy. Vyřešilo to vyčištění a ošetření vazelínou pro odpuzení vlhkosti.

    16.9.2021 od Ifák

    Odšrouboval jsem a vycvakl spinacku, ale všechny dráty drží jak židovská víra..

    1.7.2019 od Ifák

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.7.2019 od Gonzo

    Spinacka??

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.7.2019 od Jirkahu71

    Taky bych tipoval spinacku.

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.7.2019 od gugo (Motoordinace)

    tak spatnej kontakt ve spinaci chcipaku.

    Doplněno:

    ev. neco z dvojice spinac na spojce spinac stojanu. Pokud to ta diodova logika vyhodnoti tak ze je stojan dole a je nevymackla spojka z zarazenej kvalt tak motorka chcipne.

    2.7.2019 od gugo

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.7.2019 od -Nio-

    Spousta lidí když na LC8 jede šlápne během jízdy patou na stojan a motor ve vteřině stojí. Není to náhodou i tvůj případ? Osobně se mi to povedlo již dvakrát

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist