bmw_r1300gs_cartec




vyměna řiditek nevidím na kontrolky

  • 1

    28.6.2019 od zirafatko73

    Zdravím všechny příznivce jedné stopy.Jsem zde nový,tak pokud budu mít hloupé dotazy,tak do mě kopněte,díky
    Chtěl bych vás požádat o radu zkušených,koupil sem Kawinu a jelikož mám téměř 2 metry a nevyhovovali mi původmí řídítka styl "kolečko",pořídíl jsem představce pro zvýšení řídítek,a otevřenější řídítka. celé jsem to "přeházel",ale vzniknul jiný problém...přes střed říddítek nevidím na kontrolky(rok 96 s kontrolkama v brýlích-viz foto z koupě v profilu).Jelikož s Kawou začínám a vychytávám mouchy(bezdůvodné rozsvícení kontrolky teploty vody aj.),je tato optická kontrola pro mě důležitá..Nevím jestli by šla zaměnit nádrž starší model za novější,nebo dostupnější varianta sehnat budíky z jiné moto co by se víc hodily a upravit je pro mou potřebu .Nevím jestli by to byla velká prasárna ale namátkou jsem našel z viragia před představec celkem šikovné.Origo budíky ze staršího ENka se mi moc nezamlouvají a musel bych přehodit i tachometr aby to trochu vypadalo...Jestlí má někdo nějaký tip,radu,či zkušenost, sem s ní.Díky moc

    Doplněno:

    že by tu nebyl žádný kreativec,nebo jsem to dal na špatnou stranku,kam nikdo takový nechodí?

    12.7.2019 od zirafatko73

    Odpovědět Doplnit dotaz

Zatím nebyla vložena žádná odpověď

Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist