bmw_r1300gs_cartec




Nepravidelny chod motoru 3500ot.

  • 0

    25.6.2019 od VláďaTomčák

    Poradte , v otáčkách okolo 3500 při plynu na lechtačku se mi to hltí a běží to nepravidelně. Ale když dám víc plynu tak se to přehoupne přes ty krizový otáčky bez problémů. Ostatní říkají že je za mnou cítit benzín , tak je to asi bohatý. Vyzkouším novou Lambdu a uvidím. Čím by to mohlo ještě být , PORAĎTE.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    25.6.2019 od yozo444

    A nehlási chybu?tipoval by som na map senzor

    Doplněno:

    tak byly rozhazeny klapky,ale ještě to dělá trochu, že to občas cukne.
    Tak ještě tu lambdu vyzkouším a uvidim.

    28.6.2019 od VláďaTomčák

    No jdu na to . Dával jsem svíčky NGK ale po zkušenosti na motorce mého synátora kdy vydrželi 50km a pak 400km ,jsem radši koupil DENZA , tak je tam dám pro jistotu nový. Shrnu to: výměna svíček , seřízení klapek , přidání do benzínu přípravku na čištení vstřiků , popřípade proměření lambda sondy(výmena) ,
    Tak mi držte palce , dám info jak to dopadlo.

    28.6.2019 od VláďaTomčák

    Kouknu na něj, chybu to nehlásí, ani nikdy se mi nerozsvitila

    28.6.2019 od VláďaTomčák

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.6.2019 od Mad_Cat

    zkus udělat synchro klapek...

    Doplněno:

    No jdu na to . Dával jsem svíčky NGK ale po zkušenosti na motorce mého synátora kdy vydrželi 50km a pak 400km ,jsem radši koupil DENZA , tak je tam dám pro jistotu nový. Shrnu to: výměna svíček , seřízení klapek , přidání do benzínu přípravku na čištení vstřiků , popřípade proměření lambda sondy(výmena) ,
    Tak mi držte palce , dám info jak to dopadlo.

    28.6.2019 od VláďaTomčák

    Doplnit odpověď

  • -1

    26.6.2019 od dafikk

    Nenapsal jsi,jestli máš karbec,nebo stříkačku. Podle toho smradu z benzínu tipuji že karbec.
    Já mám stříkačku. Někdy se mě stane (po delší jízdě po dálnici,nebo přehřívání při jízdě ve městě),že to nedrží volnoběžné otáčky,buď to kolísá,nebo úplně zdechne. (nebývá to pravidlem) U mě stačí zahejbat s tím šroubkem na volnoběh. Otočím otáčku a vrátím zpět a je to zase dobrý. Jestli máš karbece,tak to může dělat nějaký falešný vzduch. Strom se dost třepe,tak bych možná zkusil podotahovat šroubky. Taková blbá rada,ale třeba pomůže a zatím investuješ jen čas a námahu.

    Doplněno:

    Pán je znalec V strom s karbošem a tatarskou ?

    27.6.2019 od PIGO

    V-Strom nebyly nikdy karbece. To jsou odjakživa jen stříkačky;)

    26.6.2019 od Mad_Cat

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist