globalmoto_duben_nolan




Moto silno taha do pravej strany,100€ tomu kto to vyrieši

  • 0

    17.6.2019 od rempo

    Zdravím vás všetkých
    Keďže som už zúfalý,a nenašiel som odpovede resp. nepomohli rady ktoré som našiel na moje technické problémy s moto Honda CBF 600 NA ročnik 2008 skúsim ešte takúto možnosť .Najprv opíšem okolnosti.(sorry za dlhší text)
    Pred dvoma rokmi som mal na moto nehodu (nedalo my prednosť auto, vbehol s bočnej cesty rovno pred koleso).Na moto ohnuté vidly a nejaké ďalšie veci .V rámci opravy vymenene komplet tlmiče, ložiska v krku riadenia a páčky drobnosti nič ďalšie čo ma súvis s riadením.Rok to šlo relatívne v pohode-jasne riadenie bolo trochu iné ale nič hrozné.Potom začala ťahať do pravej strany,musí byť človek naklonený na ľavú stranu až ide rovno keď sa vyrovnáte a alebo pustite riadidla okamžite idete do prava.Tak pokus o opravu výmena spodných okuliarov (boli hore ohnuté) to nepomohlo,dal som vyrovnať rám, opäť nič cez zimu výmena horných okuliarov znova ložiska v krku,riadidla znova nepomohlo, zamenil som vnútra tlmičov (pružiny atď.) aj samotné teleskopy nastavoval rôznu výšku a pruženie tlmičov stále nič, nastavoval som zadne koleso na každú stranu ,rôzne stopy a stále nič .Pocit s toho mate ako keď mate na bicykli skrížene riadenie, koleso a riadidla ako keby majú iný smer. Skúšal som aj krížiť riadenie moc to nejde skrížiť ,okuliare sa to snažia vyrovnať ale trochu to šlo na obidve strany ale zase nič,aj keď priložíte sklenenú platňu na teleskopy a vyrovnáte aby sklo alebo aj príložník pekne doliehal na všetkých rohoch znova to nepomôže.Ložiska v zadnej kyvke boli dobré,kyvka nemá žiadnu vôlu.Gumy vymenené vpredu 2x.
    Už neviem čo mám skúsiť tak teda dávam tuto výzvu že ten kto my správne poradí tomu pošlem na účet 100€
    Náhodou neviete o nejakom odborníkovi alebo servise s laserovou stolicou kde by sa to dalo znova premerať .Do 200 km od Čadce (Slovakia).Prednosť niečo v Česku.Ďakujem všetkým za radi

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    17.6.2019 od kw110

    nazdar,kúp druhý rám,,,,vážne

    Doplněno:

    https://www.tipmoto....842-ram-cbf-600.html

    17.6.2019 od kw110

    https://www.tipmoto....540-ram-cbf-600.html

    17.6.2019 od kw110

    linky

    17.6.2019 od kw110

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.6.2019 od Ferda64

    Stoprocentně rám. To, žes ho nechal rovnat ještě neznamená, že je skutečně rovnej. Musel bys ho poslat výrobci, kterej by ho hodil na stolici. Ta geometrie je po takový nehodě stoprocentně narušená, a i když byl rovnán, mohl se zase vrátit do tý nehodou změněný pozice, nebo tam mohlo i něco prasknout.
    Zažil jsem to, když jsem před 37 lety na jedný křižovatce "ekologicky likvidoval" svoji motorku o sovětského žigulíka
    Jo a vyhni se použitým rámům- můžou mít stejnej problém. Zásadně novej!!!!!!!!

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.6.2019 od tomrich1

    Určitě rám,řešily jsme monstra z Itálie.vsichni hádali špatně sjety gumy a nakonec rám o 1,5 cm kratší a 2,5 cm ohnutej do strany.

    Doplněno:

    Ďakujem za odpovede,stále ma ale mätie že po prvotnej oprave teda výmene tlmičov šla moto relatívne dobre,teda nemuseli ste byť naklonení do ľavej strany aby ste šli rovno až po roku začalo ťahať do strany,už si nahováram že to bolo aj tým keď som kvôli rozobraniu tachometra musel vytiahnuť horne okuliare,ale naspäť som ich dal samozrejme tak ako boli inak to ani konštrukcia nedovolí.
    Prosím vás kde nájdem nejaký dobrý servis s laserovou stolicou.

    17.6.2019 od rempo

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.6.2019 od cuir

    Halbich ? o nikom jinym nevim...

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.6.2019 od mira-xj

    Měl jsem dobré zkušenosti s davidmoto.cz Nicméně po ráně zepředu se hne i krk řízení a osa v krku. Mrkni na tu osu.

    Doplněno:

    spodne okuliare teda aj oska sa dali nové

    19.6.2019 od rempo

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist