bmw_r1300gs_cartec




Nufunkční rychloměr

  • 0

    29.4.2019 od mkvasa

    Ahojte dnes v deštivém počasí mi přestal fungovat rychloměr. Ostatní na palubce funguje. Jedná se o gs rok 2001. Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem? Díky

    Doplněno:

    Ještě jsem nezkoumal jaký ten náhon je. Ještě doplním nemám ABS a lehkým poklepem na budík se ručička pohnula ale pak zase umřela. KM jsou digitální a také nepočítají.

    30.4.2019 od mkvasa

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    30.4.2019 od Lam.

    Nevím jestli se to dá srovnávat s tímto strojem ale stalo se mi na malém CBR , kde mi vypadnul z budíků ten vodící kabel (zapomněl sem název - náhon?) jednou byl zas jen lehce povolenej a na potřetí jsem u kola měl už vymotanou cenou spirálu ven

    Doplnit odpověď

  • 0

    1.5.2019 od Kachnynho

    Ahoj,

    nevím jak je to s ručičkou, ale pro digitální počítadlo (mě najednou přestalo jít denní) jsem prošel pojistky,
    i když se tvářila dobře po výměně počítadlo zase fungovalo jak má.

    Jinak doporučuju stáhni se servisní manuál (né jen ten uživatelský co je k motorce),
    je tam vše popsáno do posledního šroubku (já už ho nemám, dnes jsem odevzdal spolu s motorkou).

    Ahoj

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.5.2019 od Hant2

    Zdravím, hodně se to řešilo na FB ve foru BMW 650gs. Někdo to tam popisoval. Nějaké čidlo ABS, nebo vadná kabeláž v krku. Někdy stačí popotáhnout kabelama a sledovat co to dělá. Třeba to chce po zimě nechat vyschnout, špatný kontakt, nebo tak něco. Hodně se to tam řeší, a daleko horší věci s elektrikou. No tak držím palce at to šlape. Zkusil bych to forum, kde toto přesně už někdo řešil. Marian

    Doplněno:

    Ano. Na foru se to řešilo. Zkus i fb. Já měl špatný kabel u krku řízení, ale to mi chípala. Budíky mi zlobily taky. Musel jsem je celé rozebrat a propájet kontakty. Dokonce jsem vyměnil mezi sebou celý ten ,,motůrek,, od otáčkoměru a tachometru. Chtěl jsem zjistit jestli neodešel on. Jeden budík fungoval druhý ne. Nakonec jsem je vyměnil mezi sebou, propájel ťišťák. Musel jsem jednu tu cestičku nastavit drátem a potom mi to zase všechno fungovalo. Novej stojí ranec. I použitý je drahý. Takže to bude chtít zkouknout tišťák uvnitř budíků.

    7.5.2019 od dejvid99

    Doplnit odpověď

  • -2

    30.4.2019 od krokoš

    Máš tam lanko, alebo digitálny snímač? Je to mechanický náhon, alebo elktrický?

    Doplněno:

    Ještě jsem nezkoumal jaký ten náhon je. Ještě doplním nemám ABS a lehkým poklepem na budík se ručička pohnula ale pak zase umřela. KM jsou digitální a také nepočítají.

    30.4.2019 od mkvasa

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist