bmw_r1300gs_cartec




Prodleva při přidání ze zavřeného plynu

  • 0

    24.4.2019 od ryty

    Zdravím Triumphisty. Mám dva , litrovou Daytonu z roku 2002 kde jde krásně dávkovat plyn bez sebemenší díry a Sprinta z roku 2005 kde po zavření a znovu otevření plynu schytám kopanec,že dostanu helmou od spolujezdkyně,nebo mně to nažene do nějaké prekérky. Musí se fakt jemňounce a to se vždycky nepovede. Dá se s tím něco dělat? Dík za odpověď.

    Doplněno:

    Jo dík s tou diagnostikou máš asi pravdu. Tam by se něco ukázat mohlo. Při nejhorším si na helmu zezadu nalepím molitan.

    25.4.2019 od ryty

    Dík za nápady,ale mechanickej problém tam není. Spíš mi to připadá jako problém stříkačky. Jestli nejde nějak přehrát palivová mapa,nebo tak něco.Tomu abych pravdu řek až tak nerozumím. Takže se omlouván jestli se ptám na blbosti.:)

    24.4.2019 od ryty

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    24.4.2019 od juryna007

    Ahoj, jen mě tak napadlo seřídit vůli plynu...

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2019 od Skrunch

    A je ta prodleva znát nejen za jízdy, ale i na stojanu? Začal bych seřízením plynového lanka. Vyzkoušet, zda dobře chodí v bovdenech. Pak bych pokračoval dál..

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2019 od Bártík1

    Ahoj jestli se ti vrací volně lanko plynu a lanovod je bez vůle musí to jít plynule .Dušan

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.4.2019 od X-tra-X

    Může to dělat TPSko, ale těch možností je spousta, měl jsi to na diagnostice? To je základ a ukáže ti, co je špatně, nebo co se při tom děje a od toho se můžeš odrazit. Jinak tady můžeš sáhodlouze špekulovat, ale bez toho se většinou neobejdeš, hlavně je to nejrychlejší - vlastní zkušenost, dělám s tím prakticky denně

    Doplněno:

    Dík je to příjemná nabídka,máš malé,bezvíznamné plus. Ale zkusím to dát nějak se synátorem, nemůžu bejt pořád takovej digitální analfabet, pokrok nezastavíš. Ještě jednou dík za radu a měj se.

    29.4.2019 od ryty

    Věřím tomu, že kdyby jsme vyresetovali TPS, tak by to bylo vyřešený...kdybys jel okolo na projížďku, tak by ses mohl stavit a já bych ti to udělal, je to na chvilku...

    28.4.2019 od X-tra-X

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.4.2019 od zdenysrx6

    něco podobnýho se mi stavalo na SV s karbecema a měl sem moc prověšenej řetěz

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.4.2019 od Majkl454

    Ahoj! Měl jsem stejný problém na Yam MT-07, když jsem tamkoval Vervou 100. Teď už dávno jezdím na 95 oktanů a mašina jede jako samet. Přeji úspěch...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist