globalmoto_duben_nolan




MT-07 nestartuje

  • 0

    18.3.2019 od Tomas_de_Torquemada

    Zdravím, potřeboval bych poradit. Při prvním nastartování po zimě se mi červený přepínač nevrátil do původní polohy a já si toho nevšiml. Motor běžel asi 15 minut s přepínačem v této poloze a teď už to nestartuje. Netušíte, co jsem tam mohl odrovnat? Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    18.3.2019 od vilda_vrtule

    Pokud nezůstal zapnutý startér, tak by ještě stálo za to zkontrolovat baterku a stav přepínače (...působí na mě jako hrachovina). Nevím jak komu, ale mě baterku pořád něco vybíjí. Takže poté, co jsem po první zimě jednou nastartoval a pak už ne, jsem musel koupit jinou a další zimy jí už nechávám na nabíječce. Pokud ale zůstal startér pod proudem, tak to budeš mít asi drahé... Nejlepší zvednout telefon a zavolat do servisu, nebo to tam rovnou odvézt.

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.3.2019 od Skrunch

    No jestli se Ti sekl startér, tak je po něm. Bylo by dobrý třeba změřit zátěž, jestli Ti to někde nekrade proud, když Ti stroj stojí. Jinak baterky by se měla aspoň jednou za měsíc (v zimě, dlouho totiž bezvládně moto stojí) hodit na nabíječku. Napětí baterky by nemělo klesnout pod 12,3V. Potom baterky ztrácí na kapacitě a novější stroje jsou na to citlivé.

    Doplněno:

    Jo ještě...když startér vymontuješ, připojíš ho na baterii a bude se točit, tak je cajk. Pak bych řešil baterii.

    18.3.2019 od Skrunch

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.3.2019 od hergod

    Ahoj.Ten spínač starteru není moc dobře vyřešený.Mám novýho tracera 700 a dělalo mi to taky.Vzal jsem vazelínu ve spreji a stříknul pod a je klid.cau

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.3.2019 od AndyD69

    V prvom rade by som určite zašiel do servisu, ak je v záruke.
    Prípadne to skús hodiť na FB skupinu Yamaha MT SK/CZ

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.4.2019 od nokia321

    jak to dopadlo?

    Doplněno:

    čau,když tady nakousneš téma tak bys mohl napsat jak to dopadlo.Já měl na traceru stejný problém s nastartováním motoru po zimě,svítila kontrolka motoru,závada byla v startovacím rele v záruce vyměněno a letos po zimě stejná závada,takže to znovu reklamuji,ikyž Tracer už v záruce není,nicméně na to relátko by se měla záruka vztahovat,pokud tedy v Yamaze uznaji,že je to opět relátkem(to je můj odhad),protože když relátko propojím ,,natvrdo,,tak motor naskočí.Jsem zvědavej jak dopadnu

    12.3.2021 od Mprochazka

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist