globalmoto_duben_nolan




Koupit nebo nekoupit? Nemám co se týče motorek zkušenosti

  • 0

    14.3.2019 od bleskmcq

    Zalíbila se mi motorka v Auto Kelly ale motorkám moc nerozumím a potřeboval bych poradit ohledně motorky a jejíma vlastnostma motorka stojí kolem 50 tisíc a pro mne je to asi maximum co můžu dát chtěl bych se teda zeptat jestli se motorka vyplatí? Dozvěděl jsem se že nemá vratný stupačky a nějakej problém se spojkou líbí se mi cena spotřeba celková motorka ale važně nevím jak bude jezdit tak mi poraďte, děkuju

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 1

    14.3.2019 od Ashen-Shugar

    Ahoj, já mám Japonce a už bych asi nic jiného nechtěl. Motorka, kterou uvádíš je vyrobená v Číně, stejně jako většina těchhle "neznačkových" strojů do 50 tisíc. Mám pár známých, co mají čínské motorky nebo skůtry a mají s nima docela dost problémy (různé značky a názvy ale úplně stejné stroje ). Snad každý druhý si stěžuje, buď že mu to nestartuje studené, nebo naopak studený motor nastartuje a teplý mu nechytá Mamka má čínský skůtr a taky pořád problémy.
    Jsou to ale všechno stroje starší než deset let. U těchhle nových strojů to může být už úplně jiné, přece jenom, doba se posunula. Když si vygooglíš Senke Leopard 125, vyleze na tebe pár recenzí a závěry jsou docela slušné. Pochybuju, že se ti tady ozve někdo, kdo má doma konkrétně tenhle stroj.
    Pokud chceš novou motorku do 50 tisíc, tak moc na výběr nemáš, jedině zvážit koupi ojeté japonské motorky. Já jsem za 10 let mimo klasicé údržby nechal opravovat jen jednou a to ještě proto, že jsem natankoval nekvalitní benzín.

    Doplněno:

    Mám nějak špatnou autokorekci tak sorry za ty otazníky nepatří tam

    14.3.2019 od bleskmcq

    Díky, určitě ještě na nějaký kouknu ale tadle se mi celkem zamlouvala ale nechci motorku s kterou budu 24/7 v opravně?, možná tomu tak nebude ale jak jsem říkal moc tomu nerozumím (spíše vůbec), kouknu i na ty Japonce ale co vím tak moc levný nebudou ani ojetý?

    14.3.2019 od bleskmcq

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.3.2019 od K2

    Ahoj, ještě je dobré napsat, na co tu motorku chceš,
    Např:
    - Dojíždění 5 km do práce a zpět
    - Výlety s holkou po ČR
    - Výlety s kámošema kolem komína

    Taky důležité info na co máš řidičák, jaký typ motorek tě láká a pod.

    Kdysi jsem chtěl v Autokelly taťkovi koupit skutra kdaž 2 kusy nemohli do půlhodiny nastartovat , tak jsme odjeli a koupili jeté Kymco

    Ten výkon motoru odpovídá skutru. Skutr je na dojíždění do práce znatelně praktičtější než motorka.

    Trochu přišetři a mrkni na Kawasaki Versys nebo Suzukui SV

    Doplněno:

    Chtěl jsem jí na větší dálky a na ježdění do školy 20km tam a zpět

    20.3.2019 od bleskmcq

    Díky, spíše kouknu na jiné ojeté :)

    20.3.2019 od bleskmcq

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.4.2019 od hayabusapavson

    vůbec k tomu nelez,za chvíli problém,kup si radši velkého skutra,to seženeš,ale hlavně něco na co je servis a díly,on japonec který má 50tis najeto bude sloužit déle než tato podivnost co jsi koukal

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.3.2021 od Jiřis8

    Ahoj, motorku mám přes 2 roky a zatím s ní nebyl jediný problém, mal najeto něco přes 20 tisíc a jediné co tam bylo potřeba bylo měnit olej motorka má dobrý výkon a veškeré věci si dokážeš udělat v motorce sám, přiznám se že jsem že začátku měl taky obavy že naletim na Čínu, ale co jsem byl na prohlídce,tak mi borec řekl že ta motorka má úplně krásný stav, motorka je nenáročná na údržbu a veškeré věci máš přímo pod nosem v kelly, navíc kdyby se ti něco vysralo,tak to seženeš za pár šupek,ale když se k motorce nebudeš chovat jak hovado tak bych se toho nebál

    Za mě určitě motorku doporucuju

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist