bmw_r1300gs_cartec




chci navrtat výfukové koncovky aby měla lepší zvuk

  • 1

    22.2.2019 od sedous1

    Chci poradit , chci vyvrtat otvory do koncovky výfuku aby měla lepší zvuk, ale bylo mě řečeno že to bude mýt vliv na spotřebu a na výkonost, nechce se mě kupovat otevřené koncovky, a pořád to měnit k vůli technické, radši udělám zátku kterou tam vložím před kontrolou, máte těkdo s tímto problémem skušenosti

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    22.2.2019 od Fotřík



    Záleží na Tobě ...

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.2.2019 od Babicka33

    Chodíš na STK každý týden, nebo nemáš cucky na nový výfuk? Napiš to rovnou, nikdo ti hlavu neutrhne.

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.2.2019 od zdenek80

    Ahoj není to nic úžasnýho akorát zničíš origo vyfuky a nebudeš spokojený se zvukem

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.2.2019 od petrasdominas

    Nazdar, v žádném případě nevrtej z venku, nevratně dokurvíš výfuk. Vymontuj koncovku a musíš probourat 1. přepážku ve směru od motoru. Když neseženeš dlouhý vrták, stačí flexou šikmo seříznutá kulatina 10-12 mm, kladivo a měkké dřevo na podložení. Nesmíš díru udělat proti koncové trubce tzn. aby nebylo skrz výfuk vidět. Nedělej víc malých dír, jen jednu. Za zvuk neručím, to záleží na vkusu každého soudruha, je to ale snadno opravitelné nějakým soustruženým špuntem.

    Doplněno:

    Ještě doplním. Tato úprava má tu výhodu, že máš homologovaný výfuk, nemáš díru durch, tudíž poldové neuspějí se zkouškou drátem strčeným do koncovky, hlukoměr asi nevozí a je tedy šance, že běžnou silniční kontrolou projdeš. A na STK to zatlumíš. Já jsem takto upravil NC 750X, ZRX 1100 a CB 1100 EX.

    25.2.2019 od petrasdominas

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.2.2019 od CRF1000

    virago bude mít i po této úpravě zvuk jako vysyvač

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.2.2019 od Kalanis

    kup nějaký nehomologovany vyfuky, dají se sehnat na Virago za super prachy a na technickou přehodíš origa a máš po problému. Navrtaný origa budou furt stát za hovno, to tak prostě je ať chceš nebo ne

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.2.2019 od K2

    Soused má Dragstara 1100 a dělal to dlouhým vrtákem zezadu
    Nevím, jestli tam udělal jednu díru nebo více - určitě to nemá durch
    V jednom výfuku se mu zlomil vrták a teď mu občas cinkne při jízdě to ale málokdy Dlouhý vrták je dost těžký na to, aby se držel na místě
    Zvuk má teď lepší, hezký a ne hlučný - z mého pohledu pořád v normě homologovaného výfuku, ale jde slyšet motor
    Před úpravou mu motorka jezdila potichu jako šicí stroj

    Držím palce

    Doplněno:

    Motorka jezdí pořád stejně...

    27.2.2019 od K2

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist