Nestartuje

 • 0

  9.2.2019 od Heros1993

  Ahoj mám problém, včera mi padla motorka asi tak v 1 km/h seděl sem na Moto a jakoby sem šel a podjelo mi přední kolo motorka spadla na pravý bok jsou jen malinko odřené plasty z motorky nic neteče a ani se neulomilo ale jde Oto že mi nešla už vůbec nastartovat po několika pokusech chytla ale vůbec nešla do otáček po ujetí pár km najednou jela úplně v pohodě bez známek nějakého problému, dojel sem tedy domu vše normálně fungovalo ale dnes nejde nastartovat bez sytice můžu točit klidně minutu a nic se syticem chytne ale jen tak na 3 vteřiny a chcipne z motorky nic netece nevíte kde by mohl být problém?

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
 • 0

  9.2.2019 od strakajn

  napadá mě že by to mohlo dělat čidlo náklonu, který ti v případě nehody zdechne motor

  Doplněno:

  šestkovej srad nemá pádové čidlo.... zůstal ti videt nějaký plovák v karburátoru... zvedni nádrž a zkus poklepat zespodu na karbiky. Někdy se povolí. Případně mě napadá že jsi uchcal svíčky. Bude v tom nějaká kravina... Buď to budou uchcané svíčky a nebo ty karbiky...

  10.2.2019 od StiefTomas

  Doplnit odpověď

 • 0

  13.2.2019 od SpeCZialized

  Taky si myslim, ze je to karburator. Mel sem to same, polozil sme ji na bok na miste a pak nestarovala... V servisu postelovali karbec a bylo to.

  Doplnit odpověď

 • 0

  Dnes v 10:01 od ja1

  taky to mohly odnést svíčky ,bohatá směs po pádu je mohla prošlehnout

  Doplnit odpověď

 • -1

  12.2.2019 od Honza_2

  Tento problém se startováním je problém s benzínem. Bud je něco přicpaného a nebo což je pravděpodobnější když motka jela, že je uchlastaná.
  Vypni přívod benzinu a nezapínej sytič a dej pul plynu i více a startuj.
  Po nějaké době se propláchne vzduchem a uslyšíš tendenci zapalu.
  Zkus to startování znova a po chvili chytne a bude OK.
  Osobně vyzkoušeno.

  Doplněno:

  Ja může vypnout přívod paliva u čerpadlem krmeného karburátoru? Navíc kdyby byla uchlastaná, tak mu nechytne nasytič a nemluvě o tom, že motorka jezdila. Prostě mu zůstala viset plováková komora v karbecích, to je vše...

  12.2.2019 od StiefTomas

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist