bmw_r1300gs_cartec




Koroze valce s pistem

  • 1

    7.2.2019 od Trepallukas

    Cau borci zhodil sem hlavy z motoru kery lezel kolegovi 10roku na garazi a pac byl bez svicek tak se tam asi srazela vlhkost a takhle skorodovala. Da se stim jeste neco delat pouzit treba odrezovac? Ale i kdyz ji dostanu nejak dolu tak si myslim ze kdyz uz je tak zazrana tak bud nahlodany jak valec tak pist ne???? Da se to jeste vubec rozchodit nebo je to na nove i dily i ventyly jsou obalene rzi ??

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    7.2.2019 od Jurap

    Zdar, s odrezovačem neztrácej čas, válec je rozhodně zralý na výbrus. Píst je hliníkový odlitek, tak bude v pohodě. Kroužky samozřejmě nové podle výbrusu. Měj se. J.

    Doplněno:

    Tak po tydnu sem konecne odstranil tu zkur.... rez. A odrazil pisty od valce . Ty sly celkem zlehka zadne nasili 💪nebylo treba 😉. Ale prvni valec je vyzrany jak prase

    11.2.2019 od Trepallukas

    Tak po tydnu sem konecne odstranil tu zkur.... rez. A odrazil pisty od valce . Ty sly celkem zlehka zadne nasili 💪nebylo treba 😉. Ale prvni valec je vyzrany jak prase

    11.2.2019 od Trepallukas

    Hlavně tak abys nehnul s klikou. Když se mi hryzl motor na Simsonu a nešel dolů válec, osral jsem to pomocí otáčení kikou přes magneto - prostě jsem chytl přípravkem magneto na klice a tím jsem to uvolnil. Bylo to lepší než do toho mlátit.

    9.2.2019 od dadanek1999

    Tak nalít tam odrezovač, WDčko a nechat působit. Otázka je, jak bude vypadat spodek, pokud je vůbec OK.

    8.2.2019 od _Michal

    Dik moc takze rikas vybrus stoprocentne. Jeste to nejak od sebe odrazit at nedojebu i ten pist na druhem valci to pujde ale ten prvni je fest 🤔asi hruba sila💪

    7.2.2019 od Trepallukas

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.2.2019 od Pavel888

    oba na výbrus... jak píše Jurap.....

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.2.2019 od Kertézs

    výbrus jistý a písty musíš stejně koupit na nový výbrus tak že je jedno

    jestli je zničíš

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist