bmw_r1300gs_cartec




problém se spojkou Jawa 23 Mustang

  • 0

    27.8.2015 od finaltime

    Zdravím, mám problém se spojkou u Jawy 23 Mustang. Startuji na jedno našlápnutí, volnoběh na neutral drží dobře, ale jakmile zmáčknu spojku a zařadím jedničku, tak po pár vteřinách chcípne. Zkoušel jsem z motorky slézt, zařadil jedničku a se zmáčknutou spojkou se rozjela. Zdá se mi, že je spojka pořád v záběru ikdyž mám páčku zmáčknutou nadoraz. Při jízdě to nevadí a i do kopce jezdí dobře, ale když přeřazuji na nižší rychlost a mám zmačknutou spojku tak je to stejné, jako bych jí nezmáčk, prostě mužu řadit bez zmáčknutí spojky... Co s tím? Mám spojku vyměnit nebo jen něco utáhnout??

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    28.8.2015 od Soboťan

    Pokud jsi nedával nové lamely do spojky a máš seřízenou vůli na spojce sundej pravej dekl. Ze středu ozubeného kola na kterém je řetěz ti kouká osička. Je to táhlo, které ti, při zmáčknutí spojky oddálí přítlačný talíř na spojce. Toto táhlo se skládá z jedné krátké osičky, kuličky a jedné dlouhé osičky. Podívej se zda máš všechny tři díly. Někdy se stane, že při rozebírání vyndáš první krátkou osičku a kulička , která je za ní ti vypadne sama a ani si toho nevšimneš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.8.2015 od ja1

    máš vysoké lamely.řetěz je nepustí

    Doplněno:

    ještě se stává že nové lamely jsou fest na středu a neproklouznou.teplotou motoru se to zhoršuje

    28.8.2015 od ja1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist