bmw_r1300gs_cartec




Přelakování skútru

Odpovědí (2)
  • 0

    27.8.2015 od kodl77

    Ano, je to možné.
    To neumíš napsat do gůglu "jak doma přelakovat skůtr"?
    Na TyTrubko to bude taky..

    Doplněno:

    Já jsem ti poradil, když zadáš "jak doma přelakovat skůtr" do gůglu, dostaneš 2000 odpovědí, četl jsi to všechno? Dal jsem i odkaz na stránku s videama.. Jestli jsi neschopný nebo líný kliknout na odkaz, tak se ti těžko radí.

    28.8.2015 od kodl77

    Psal jsem si zde o radu. Takže pokud se nudíš a nemáš do čeho rýpnout, tak to zkoušej jinde. Samozřejmě jsem první hledal na googlu, ale nic jsem nenašel. Proto se tady ptám na článek nebo aspoň zkušenosti. Ono napsat blbou odpověď umí každý, ale konstruktivně poradit je na někoho asi příliš.

    27.8.2015 od sachto

    Psal jsem si zde o radu. Takže pokud se nudíš a nemáš do čeho rýpnout, tak to zkoušej jinde. Samozřejmě jsem první hledal na googlu, ale nic jsem nenašel. Proto se tady ptám na článek nebo aspoň zkušenosti. Ono napsat blbou odpověď umí každý, ale konstruktivně poradit je na někoho asi příliš.

    27.8.2015 od sachto

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.9.2015 od mildasport

    Reknu ti to takhle-podle toho co pises,nemas o teto praci ani tucha,takze uz ted je jasny ze vysledek bude na prd,a vsechna snaha k nicemu,a ty budes jenom nasranej,blizi se pomalu zima,kdyz si objedes par lakoven a nebudes tlacit na cas,myslim ze za klasickej lak-pokud to nema vypadat jako repsol honda-by si se mohl pohybovat od 5-8 tis dle stavu,doporucuji bud s tim prijet k te lakovne,nebo ty plasty mit u sebe aby to ten lakyr videl,a scootra budes mit jako novyho,pokud se ptas na cenu veskeryho materialu bude te to stat cca 2.5-4 tis. Takze ma to cenu se s tim nasirat? radim ze sve 16 ti lete praxe autolakyrnika...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist