globalmoto_duben_nolan




náhradní klíč

  • 0

    6.12.2018 od lukasnoe

    koupil jsem motorku pouze s jedním černým klíčem osazený čipem. Na aukru se nabízí klíč s čipem, dle tabulky by tam měl být čip s označením 4D69 a na youtube je video jak tento klíč spárovat přes spínací skříňku. Zajímaly by mně vaše názory zda je opravdu možné podle youtube takto klíč vlasně načipovat. a jestli se vyplatí vůbec ten klíč kupovat. Origo červený klíč majitel někde zašantročil a tudíž ho nemám.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    7.12.2018 od BBGCZ (BBG CZ)

    Pokud se nemýlím tak bez červeného klíčku bohužel žádný další klíček nenapárujete.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.12.2018 od 00Inferno00

    Obrátil bych se přímo na Yamahu, ale taky si myslím, že bez červeného klíče moc nenaděláš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.12.2018 od Xmaxátor

    Ahoj koupil jsem Yamahu také jen s jedním klíčem.Zajel jsem do speciálního krámku kde dělají všemožné klíče a bez problémů klíč vyrobili,pak do něj dali čip, klíč se strčil do zapalování, otočilo se klíčem a bylo napárováno.Trvalo to vše 15 minut a cena 1600.

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.12.2018 od PetNed

    Teď to řeším na Hondě. Koupeno s jedním klíčem. Nový nevybroušený jsem koupil přes web za 300 Kč. Buď mi ho vybrousí a načipuje Honda servis (ti tam ale chcou dovést mašinu a trvá to cca 1/2 dne - musí se shodit boční kapota) anebo mi to nabízí firma, která dělá klíče a také mmj. provádí čipování - bez mašiny, pouze podle originálu klíče. Tak nevím jak moc tomu věřit. Když to zdupe, dá se to přečipovat?

    Doplněno:

    Podle mě ti pouze naklonují čip

    13.12.2018 od JiriK84

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.12.2018 od makyno695

    Vyser sa na akro zabehni do lepsej klucovej sluzby a kluc ti vyrobia....v klucovej sluzbe sa robi klon existujuceho kluca a nezapisuje sa do r.j. takze je to 100% a ziaden cerveny kluc nepotrebujes...

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.12.2018 od Findalf

    taky jsem to kdysi resil... sice jsem nesehnal uplne stejny cip (tvarove), ale funkcne zadny problem. z ciny jsem si nechal poslat blank klic (cerveny), tady v cechach jsem nechal udelat a v klicove sluzbe v HB mi prehrali cip. no problem

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.4.2020 od pilotcbr600rr

    Ahoj. Kdo potřebuje klíč na motorku, ať se ozve. Na Yamahu na Hondu a jiné. Po dohodě dojedu a naprogramuji.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist