náhradní klíč

 • 0

  6.12.2018 od lukasnoe

  koupil jsem motorku pouze s jedním černým klíčem osazený čipem. Na aukru se nabízí klíč s čipem, dle tabulky by tam měl být čip s označením 4D69 a na youtube je video jak tento klíč spárovat přes spínací skříňku. Zajímaly by mně vaše názory zda je opravdu možné podle youtube takto klíč vlasně načipovat. a jestli se vyplatí vůbec ten klíč kupovat. Origo červený klíč majitel někde zašantročil a tudíž ho nemám.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
 • 0

  7.12.2018 od BBGCZ (BBG CZ)

  Pokud se nemýlím tak bez červeného klíčku bohužel žádný další klíček nenapárujete.

  Doplnit odpověď

 • 0

  8.12.2018 od 00Inferno00

  Obrátil bych se přímo na Yamahu, ale taky si myslím, že bez červeného klíče moc nenaděláš.

  Doplnit odpověď

 • 0

  9.12.2018 od Xmaxátor

  Ahoj koupil jsem Yamahu také jen s jedním klíčem.Zajel jsem do speciálního krámku kde dělají všemožné klíče a bez problémů klíč vyrobili,pak do něj dali čip, klíč se strčil do zapalování, otočilo se klíčem a bylo napárováno.Trvalo to vše 15 minut a cena 1600.

  Doplnit odpověď

 • 0

  11.12.2018 od PetNed

  Teď to řeším na Hondě. Koupeno s jedním klíčem. Nový nevybroušený jsem koupil přes web za 300 Kč. Buď mi ho vybrousí a načipuje Honda servis (ti tam ale chcou dovést mašinu a trvá to cca 1/2 dne - musí se shodit boční kapota) anebo mi to nabízí firma, která dělá klíče a také mmj. provádí čipování - bez mašiny, pouze podle originálu klíče. Tak nevím jak moc tomu věřit. Když to zdupe, dá se to přečipovat?

  Doplněno:

  Podle mě ti pouze naklonují čip

  Včera v 16:11 od JiriK84

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist