globalmoto_duben_nolan




Ve vyšších otáčkách vynechá

  • 0

    14.11.2018 od vojtakr

    Zdarec,
    Potřeboval bych poradit se Simsonem.
    Mám ho celkově upraveného výfuk reso 32, válec 60 4/3/1
    Karburátor amal 21T. A nové origo zapalování. Je to 6V
    Simson jezdí krásně, má luxus zátach ale když ho držím v otáčkách na 4 tak mi to najednou úplně vynechá když pustím plyn tak nechcipne, ale potom chvíli nejde do otáček. Po chvíli to zase jede dobře
    Myslím si že je to karburátorem který najednou nepustí benzín, ale dělá to pravidelně takže netuším
    Indukční cívka je původní
    Děkuji za každou radu, už vážně nevím co s tím

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    14.11.2018 od Eastrider

    Skontroluj si benzinový kohútik, či má dostatočný prietok, teda či nie je upchatý.
    Problém ktorý opisuješ som mal na Jawe, tam sa mi tá gumená vložka rozmrvila a čiastočne upchala kanálik.
    Skratka benzín nestíhal dotekať.
    Nečistota v nádrži spôsobuje to isté.

    Doplněno:

    Svíčka má cihlovou barvu
    Hlavní tryska by měla být správná
    A děje se mi to až na 3 nebo 4 rychlost i když přetočim 2 nebo 1 tak to nevynecha

    14.11.2018 od vojtakr

    Otázky su také:
    Akú farbu má sviečka?
    Hlavná tryska je správna?
    Možno pri plnom plyne dostane priveľa vzduchu, (vytiahneš šupátko na max.) tak to skape. Aj to som mal.
    Trebalo by vytiahnuť ihlu o zárez vyššie, ale neviem ako to je s tým tvojim karbíkom.

    14.11.2018 od Eastrider

    Kohoutek je právě nový
    Zkoušel jsem ho a průtok má krásný
    Takže tím to nebude

    14.11.2018 od vojtakr

    Kohoutek je právě nový
    Zkoušel jsem ho a průtok má krásný
    Takže tím to nebude

    14.11.2018 od vojtakr

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.11.2018 od boristajgr

    Ve zjednodušené poučce platí, že buď není co zapálit nebo čím zapálit. Nepíšeš, jestli při zhebnutí jde jiskra nebo ne, jestli to dělá i na místě při vytočeném plynu, páč silná jiskra je schopná přeskočit i jinde než na svíčce. Pokud tohle nevíš, těžko se posuneš dál.

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.3.2019 od Lukasip

    Ahoj,
    Osobně si myslim, že karburátor 21mm je až moc velký a bude to tím. Na 60/4 spíše 19ku a hlavní trysku cca 85, ale můžeš třeba skusit nejprve koupit jen menší hlavní trysku než tam máš.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist