globalmoto_unor




Defekt zadní gumy

  • 0

    11.11.2018 od urmum666

    Zdravím, před 3 dny jsem přejel přes krátký most kde jsou v cestě takové železa. Jezdím tam každý den, ale v ten den jsem slyšel ránu a od te doby se mi vyfukuje zadní kolo. Cbrko nemá duši takže tím to nebude, a na gumu jsem se pečlivě díval a nic jako díra nebo prasklina tam není. Nemůže to nějak utíkat přes kolo? Vyfukuje se mi to víceméně při jízdě. Když to stojí tak skoro vůbec. Nevím co s tím dělat. A už 3 den to dofukovat není úplně zabava. Díky za odpovědi

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    11.11.2018 od Indian82

    100pro tam máš někde v plášti dírku. To že se vyfukuje při jízdě je jen tím, že se plášť “deformuje” jízdou a uchází to rychleji. Dej to do pneuservisu, tam ti dají špunt a je to.

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.11.2018 od grooll

    Pečlivé hledání proraženého pláště obnáší jarovou vodou máčet kolo a hledat bublinky, jinak je to jak hledat ho*no v blátě..

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.11.2018 od ramlik

    Nemáš tam nějaký vytuněný ventilek, který by mohl být natržený?

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.11.2018 od zdenysrx6

    sem taky pro ventilek , jinak díra se hleda nejlepe sundat kolo a dat ho pod vodu , teda ložisko nechat nad hladinou a ponořit jenom polovinu

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.11.2018 od ja1

    vem si jarovou vodu a rozetři ji na plást u ráfku .nejspíš jsi odtrhl patku od ráfku

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.11.2018 od puffybodie

    A) ráfek nebo B) díra v plášti

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist