globalmoto_duben_nolan




Po zahřátí nejede

  • 0

    8.11.2018 od humrbce

    Zdar chlapi.Problem fichtl.Za studena chytne jede perfektně a asi po půl hodině jízdy až je opravdu vřelý tak přestává jet.Jakoby tam nešel benzín.. Vynechává až zdechne.Benzin krásně teče karburátor nový čistý! Počkám 5 minut a zase jede ale jen chvíli než je opět vřelý.Valec nový i píst a čep ale dal jsem tam obsah 60 CCM pionýr průměr 40mm.Predem díky za odpověďi.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    8.11.2018 od kyk

    nemaš moc těsny píst po zazřátí se muže přidírat

    Doplněno:

    Nene! To je jak když tam nejde benzín.Zvíší se volnoběh-hodne a pak cuká jako když je ucpaná tryska.

    8.11.2018 od humrbce

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.11.2018 od elevator

    Vadná indukční cívka. Jak se zahřeje přestane pálit.

    Doplněno:

    Díky za radu snad to bude tím.

    8.11.2018 od humrbce

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.11.2018 od Eastrider

    Ešte môže byť vysoká hladina benzínu. Veľa benálu, bohatá zmes. Akokeby furt na sytiči, potom po zohriatí neide.
    Ale najprv pred týmto všetkým, čo aj radili, pozri si sviečku, akú má farbu !

    Doplněno:

    Pokud vyleti volnobeh nahoru, je to naopak chuda smes.

    9.11.2018 od Medved

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.11.2018 od Medved

    zacal bych tim, ze bych jel bez vicka nadrze. Muze byt ucpane odvzdusneni a pak tece malo benzinu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.11.2018 od mibiker

    A co výfuk, není zaneseny karbonem? Před mnoha lety jsem řešil podobný problém. Vyměnil jsem co se dalo a nakonec to byl nepruchodny výfuk po zahrati.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2018 od 145

    Možná svíčka. Menší, jak 8. je slabá. Osobně jsem používal 9. Za studena slabý výkon, po zahřátí super.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist