bmw_r1300gs_cartec




problem v startovani

  • 0

    29.10.2018 od Rastislav133230

    Nazdar, nevedeli by ste mi poradiť? Mám hneď pár problémov. Keď sa na motorke vozím viac krát na deň, alebo každý deň, tak štartuje na prvý kop. Ale keď je medzi jazdami pauza pár dní, tak mi dá trochu zabrať aby naštartovala, neviete čím to je? Ďalší problém je že mi z tlmičov trošku tečie olej. Stačí vymeniť guferá a olej? Ďalší problém je že akonáhle pustím plyn tak mi hneď motor akoby spomaľoval, pri každom prevodovom stupni snáď okrem 6tky. Nikdy predtým to nerobilo. Posledný problém je, že mám pocit akoby vynechávala. Niekdy mala taký rovnovážny zvuk teraz akoby dávala menej benzínu a aj ten rozbeh sa spomalil. Niektoré otázky vám môžu pripadať primitívne, no som v tomto nováčik. Ďakujem za odpovede.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 1

    29.10.2018 od pistapista31

    vymen sviecky , vycisti karburator trysky / ke to membranu tak skontrolovať, vymen palivový filter a vzduchový, vycisti palivovy filter, gufera vymen atd radsej pozri videjka lebo usudzujem že si to este nikdy nerobil a ked to vsetko spravis a promblem sa neostranil tak ti to bude niekde nasavať falošný vzduch

    Doplněno:

    stahni si servisný manual tam uvidis v palivovej sustave kde vsade su sitka na zachytavanie necistot z nadrze

    29.10.2018 od pistapista31

    nad grama.sa nepozastavuj mam to na haku :)

    29.10.2018 od pistapista31

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist