bmw_r1300gs_cartec




Zhasne motor aj budíky

  • 0

    28.9.2018 od RunBanana

    Ahojte. POMOC prosím. Vypne cela motorka. Zhasne motor aj budíky. Prvý krát sa to stalo hneď po naštartovaní, teda ani nenaštartovala. Po otočení klúčom bolo všekto ako malo byť a ked som stačil gombík tak len cvaklo a všetko zhaslo. Na druhý pokus naštartovala a prvych par sekund cudne rapkal motor a potom sa rozbehol. Neskor v ten den parkrat zhasla na stojane pri volnobehu. Potom dva dni šlapala bez problémov. Ked som sa išiel povoziť o dva tyždne prve štartovanie zas cvaklo a vsetko zhaslo. narovnal som moto budíky sa rozsvietili a po stačení štartu a pekne naskočila. No v ten den sa mi sto stalo aj počas jazdy v zakrute (skoro som sa po.....). zničoho nič v naklone cca 80km/h (3. alebo 4. prevodový stupeň) zhaslo všetko na 1-2 sec a hned nakočilo. Potom po par km som zastavil, zaradil neutral a zas zhaslo. Naštartovať sa ale zase dalo. Potom nasledujucich 150 km bez problémov. Mate s tym skusenosť? Keďže uplne zhasne motor aj elektrina tak niečo so spinacou skrinkou?? Sviečky menené pred cca 2000 km.
    Vďaka za pomoc.

    Doplněno:

    Vdaka. pozriem tie kontakty a baterie teda. Spinač stojanu sme kontrolovali a to by asi nezhasinalo aj pri zaradenom neutrali.

    29.9.2018 od RunBanana

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    29.9.2018 od CryingDragon

    Kostra , podívej se u baterky, měl jsem to samé na Intruderovi a to byl ten kabel jen povolený, a včera jsem tohle řešil na Falcu. (Zlomenej kontakt na baterie). Taky vše svítilo ale po zmáčknutí startéru bylo vše off :)

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.9.2018 od zdenysrx6

    maš někde špatnej kontakt ,nebo zlomenej kabel , takže sedlo dolu , nadrž zvednout aby si se dostal ke kabelum , nastartuj a hejbej kabelama , a až ti to opět zhasne maš nalezenej kabel , ale osobně bych řek že zavada bude mezi baterkou a startovacim relé , nebo v oblasti krku řízení , na kabelovem svazku který vede od baterky ke spínačce

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.9.2018 od Destroyer

    Ako prvé si skontroluj spínač na bočnom stojane a kontakty na spínacej skrinke. Nieje potreba robiť paniku s preseknutým káblom v zväzku.

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist