bmw_r1300gs_cartec




Po zařazení rychlosti zdechne

  • 0

    11.9.2018 od MirYama

    Zdravím kolegy a kolegyně v jedné stopě. Dnes jsem se vracel z práce a při nižších otáčkách a hlavně při rychlostních stupních 1 a 2, prostě skoro vždy po rozjezdu (na křižovatkách, při rozjezdu v koloně, v ostrých zatáčkách, kde jsem musel zpomalit či zařadit na 1,2) jsem cítil, jak mi něco dole "klape" či "cvaká". Nevím odkud to šlo, protože ze sedla a za jízdy to nešlo rozpoznat, ale cítil jsem i ve stupačkách, že se tam občas něco děje. Ve vyšších rychlostech a při vyšších stupních jsem nic necítil a moto jela krásně a bez problémů. Po dojetí domů (cca 30 km) jsem dal motorku na hlavní stojan, abych zjistil odkud to jde a motorku sice na brnk nastartoval ale po zařazení stupně hned zdechla. Zkoušel jsem to opakovaně a pořád stejné, vždy to hned zdechne. Připadá mi to jako zařazení vysokého stupně bez spojky. Na neutrál beží motorka normálně. Nevíte čím to může být, spojka? převodovka? Díky moc za každou radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    11.9.2018 od fatman

    Koukni na čidlo "vyklopeného" bočního stojanu...

    Doplněno:

    Díky moc Jsem totální ko*ot, páč jsem si v tom stresu neuvědomil, že jsem předtím asi nestáhl boční stojan, nebo ne úplně. Teď jsem to byl nahodit, stojan jsem úplně stáhl a zařadit bez problémů jde a valí. Blbé je, že se to cvakání teď neozývalo a ve stupačkách jsem nic necítil, ale možná když jsem to teď pozoroval tak to bude volnějším řetězem. Musel jsem vypadnout z ulice, protože lidi už se začali dívat, kdo tam dělá bordel. Projet to teď nemůžu, protože už jsem požil Tak uvidím, co zítra. Díkec

    11.9.2018 od MirYama

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.9.2018 od Koudy01

    Pokud si zaroven nemel vyklaplej i bocni stojanek, tak koukni na jeho cidlo. Jak se pise vys. Je u toho stojanku.

    Doplněno:

    Díky. Zítra budu pokračovat v pátrání po problému

    11.9.2018 od MirYama

    Díky. Zítra budu pokračovat v pátrání po problému

    11.9.2018 od MirYama

    Tak koukam, ze mel...Klapani to chce vypozorovat. Obcas byva povoleny predni kolecko retezu.

    11.9.2018 od Koudy01

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.9.2018 od Ben-G

    Máš správně napnutý řetěz?

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist